Noel Gallagher: Ludzie zaczęli mnie nazywać nazistą

07.08.2019 12:24
Noel Gallagher: Ludzie zaczęli mnie nazywać nazistą Fot. . shutterstock.com

Noel Gallagher naraził się opinii publicznej po tym, jak wypowiedział się na temat wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Noel Gallagher nie kryje się ze swoimi poglądami i w czerwcu 2019 roku, w wywiadzie dla "Manchester Evening News", muzyk otwarcie powiedział, co sądzi o Brexicie. Artysta przyznał, że po tym komentarzu ludzie zaczęli nazywać go nazistą.

Noel Gallagher został nazwany nazistą

W wywiadzie, którego Noel udzielił w czerwcu lokalnej prasie, muzyk obraził osoby, które głosowały za Brexitem:

Jest tylko jedna gorsza rzecz od durnia, który głosował za Brexitem. To wzrost liczby frajerów, którzy próbują unieważnić głosowanie...

Muzyk dodał później:

Bierzesz udział w piep*zonym demokratycznym procesie - jeśli nie podoba ci się wynik, jedź do Korei Północnej... Pomyślałem wtedy, że nie mogę się wydurniać, bo kto pójdzie do lokalu wyborczego i zagłosuje za tym, żeby opuścić Europę? To bezsensowny pomysł! A następnego dnia obudziłem się i pomyślałem: "ku*wa, do diabła, cholera"

Przeczytaj także

5 sierpnia 2019 roku Noel rozmawiał z "The Guardian". Muzyk przyznał, że po jego wypowiedzi ludzie zaczęli go wyzywać:

Ludzie zaczęli mnie nazywać nazistą. Pomyślałem sobie: "Serio? Członkiem Trzeciej Rzeszy?". Myślę, że to śmieszne, że opuszczamy Europę. Żaden z nas nie był nawet wykwalifikowany do głosowania [...].

W tym samym dniu światło dzienne ujrzał nowy singiel artysty. "This Is The Place" to tytuł minialbumu i najnowszej piosenki, która promuje nadchodzące wydawnictwo. Krążek ukaże się 27 września 2019 roku. Dyskografię artysty zamyka płyta "Who Built The Moon?" wydana w listopadzie 2017 roku.Zobacz także: Liam Gallagher o bracie Noelu: Takich ludzi powinno się zastrzelić

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.