07.08.2019 12:24

Noel Gallagher: Ludzie zaczęli mnie nazywać nazistą

Noel Gallagher naraził się opinii publicznej po tym, jak wypowiedział się na temat wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Noel Gallagher
fot. shutterstock.com

Noel Gallagher nie kryje się ze swoimi poglądami i w czerwcu 2019 roku, w wywiadzie dla "Manchester Evening News", muzyk otwarcie powiedział, co sądzi o Brexicie. Artysta przyznał, że po tym komentarzu ludzie zaczęli nazywać go nazistą.

Noel Gallagher został nazwany nazistą

W wywiadzie, którego Noel udzielił w czerwcu lokalnej prasie, muzyk obraził osoby, które głosowały za Brexitem:

"

Jest tylko jedna gorsza rzecz od durnia, który głosował za Brexitem. To wzrost liczby frajerów, którzy próbują unieważnić głosowanie... "

Muzyk dodał później:

"

Bierzesz udział w piep*zonym demokratycznym procesie - jeśli nie podoba ci się wynik, jedź do Korei Północnej... Pomyślałem wtedy, że nie mogę się wydurniać, bo kto pójdzie do lokalu wyborczego i zagłosuje za tym, żeby opuścić Europę? To bezsensowny pomysł! A następnego dnia obudziłem się i pomyślałem: "ku*wa, do diabła, cholera" "

Noel Gallagher nazywa Liama "grubasem w wiatrówce" i obiecuje, że nigdy nie wystąpi z Oasis
Noel Gallagher nazywa Liama "grubasem w wiatrówce" i obiecuje, że nigdy nie wystąpi z Oasis
Przeczytaj także Noel Gallagher nazywa Liama "grubasem w wiatrówce" i obiecuje, że nigdy nie wystąpi z Oasis

5 sierpnia 2019 roku Noel rozmawiał z "The Guardian". Muzyk przyznał, że po jego wypowiedzi ludzie zaczęli go wyzywać:

"

Ludzie zaczęli mnie nazywać nazistą. Pomyślałem sobie: "Serio? Członkiem Trzeciej Rzeszy?". Myślę, że to śmieszne, że opuszczamy Europę. Żaden z nas nie był nawet wykwalifikowany do głosowania [...]. "

W tym samym dniu światło dzienne ujrzał nowy singiel artysty. "This Is The Place" to tytuł minialbumu i najnowszej piosenki, która promuje nadchodzące wydawnictwo. Krążek ukaże się 27 września 2019 roku. Dyskografię artysty zamyka płyta "Who Built The Moon?" wydana w listopadzie 2017 roku.Zobacz także: Liam Gallagher o bracie Noelu: Takich ludzi powinno się zastrzelić

Tagi: Oasis Noel Gallagher