Noel Gallagher opuszcza Londyn po serii ataków pod jego domem

12.08.2019 14:07
Noel Gallagher opuszcza Londyn po serii ataków pod jego domem Fot. . shutterstock.com

Muzyk znany jest ze swojej szczerości i bezpośredniości. Już nie raz obróciło się to przeciwko niemu.

Noel Gallagher w czerwcu 2019 roku otwarcie wypowiedział się na temat Brexitu. Po tym, jak jego zdanie obiegło cały świat, fani zaczęli nazywać artystę nazistą. Tym razem udzielił wywiadu dla Irish Independent w sierpniu 2019 roku, w którym przyznał, że jest bardzo zaniepokojony sytuacją, która ma obecnie miejsce w Londynie. Chodzi o ataki, które mają miejsce na ulicach miasta.

Noel Gallagher opuszcza Londyn po serii ataków pod jego domem

Muzyk ma córkę, Anais, w wieku 19 lat i dwóch synów: Donovana i Sonny'ego. Pierwszy z nich ma 11 lat, drugi 8. Noel Gallagher przyznał, że on i jego żona martwią się o to, że w trakcie podróży do szkoły zostaną napadnięte:

Przeprowadzamy się do Hamshire. Nie chcemy, żeby dzieci dorastały w Londynie. W ostatnim czasie doszło do dwóch dźgnięć pod naszym domem. Mieszkamy, jak można sobie wyobrazić, w dość zamożnej okolicy. Na jednym końcu ulicy znajduje się jedno osiedle, na drugim końcu ulicy jest kolejne osiedle. Najwyraźniej te dwa osiedla są w trakcie wojny. Jeden gość został kilkakrotnie dźgnięty w środku dnia, helikopter przyleciał, żeby zabrać go do szpitala i zatrzymał się na środku ulicy.

Przeczytaj także

Jeszcze wcześniej w 2019 roku Liam Gallagher również wypowiadał się o bezpieczeństwie, którego, jak twierdzi, ostatnimi czasy brakuje w Londynie:

Za każdym razem, kiedy budzisz się rano, okazuje się, że jakiś 16-letni dzieciak został zadźgany. Mam dzieci w tym wieku, które żyją, są młode i robią swoje. Przeraża mnie to i martwi [...]. Chciałbym porozmawiać na ten temat z burmistrzem - wydaje mi się, że nie wykonuje dobrze swojej roboty. Jedyna rzecz, która wychodzi z jego ust to: "Londyn jest otwarty". Co? Otwarty na co? Na przestępstwa z użyciem noża, śmierć?

 5 sierpnia 2019 roku ukazał się minialbum Noela Galaghera zatytułowany "This Is The Place". Krążek ukaże się 27 września 2019 roku. Brak Noela, Liam, również pracuje nad solowym wydawnictwem. Premiera "Why Me? Why Not" odbędzie się 20 września 2019 roku.
Zobacz także: Noel Gallagher i Paul Weller potrzebują miłości. Zagrali cover The Beatles

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.