10.06.2015 10:09

Noel Gallagher został matrioszką!

Rosyjskie fanki postanowiły przywitać zespół Noel Gallagher’s High Flying Birds, który zagra w Moskwie, w nietypowy sposób. Zobaczcie, jak prezentuje się muzyk w postaci drewnianej lalki!

Noel Gallagher został matrioszką!
foto: kadr z wideo

Występ kapeli zbliża się wielkimi krokami. Noel Gallagher’s High Flying Birds przybędzie do Rosji już 14 czerwca 2015 roku, a fani nie próżnują... Moskiewskie artystki przywitają na scenie byłego członka Oasis wręczając mu matrioszki z jego wizerunkiem i nie tylko…

Lalki będą trzy. Pierwsza to Noel Gallagher w wersji obecnej, druga to muzyk w stroju piłkarskim, a trzecia, najmniejsza to... młodszy brat gitarzysty – Liam Galagher!

Zobaczcie, jak powstawały rockowe matrioszki!

Noel Gallagher’s High Flying Birds niebawem zawita także do naszego kraju. Już 12 czerwca 2015 roku będziecie mogli obejrzeć występ grupy na żywo na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival 2015. Kapela promuje swój ostatni krążek „Chasing Yesterday” z singlami „In the Heat of the Moment”, „Ballad of the Mighty I” oraz „Riverman”, które najprawdopodobniej pojawią się na setliście warszawskiego koncertu.

A co Wy przygotowaliście, by powitać Noela w naszym kraju? :)

Magda Słomka
Tagi: Duperele Oasis Noel Gallagher Liam Gallagher