26.06.2020 10:42

Nothing But Thieves wydał singiel "Real Love Song". Jak brzmi ich piosenka o miłości?

Singiel Nothing But Thieves zapowiada nowy krążek kapeli. Posłuchajcie, jak prezentuje się ten utwór.

Nothing But Thieves
foto: Rafael De La C/East News

Nothing But Thieves wypuścił nowy singiel "Real Love Song". Kawałek ukazał się niedługo po poprzednim singlu "Is Everybody Going Crazy?" i są to pierwsze utwory zespołu od czasu EP-ki z 2018 roku "What Did You Think When You Made Me This Way" oraz albumu z 2017 "Broken Machine", który znalazł się na miejscu 2. listy albumów w Wielkiej Brytanii. Teraz zespół zapowiada swoje nowe dzieło - 3. album o nazwie "Moral Panic", który ukaże się 23 października 2020.

Nothing But Thieves wydał singiel "Real Love Song". Jak brzmi ich piosenka o miłości?

Utwór został wyprodukowany przez Mike’a Crossey’a (The 1975, Arctic Monkeys and Wolf Alice) i jego tytuł mówi sam za siebie - to prawdziwa piosenka o miłości. Obdziera ona miłość z idealistycznych cech i opowiada o nieodwzajemnieniu i bolesnej rzeczywistości, z którą wielu się spotkało. Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy singiel kapeli.

Nothing But Thieves wywiad dla Antyrdio.pl
Nothing But Thieves wywiad dla Antyrdio.pl
Przeczytaj także Nothing But Thieves: Rock nie umarł, starzy muzycy są po prostu mniej kreatywni [WYWIAD]

Jak oceniasz nowy utwór Nothing But Thieves?

Sprawdźcie również, jak brzmi poprzedni singiel "Is Everybody Goig Crazy", do którego powstał efektowny klip:

Ostatnie kilka lat były dla Nothing But Thieves prawdziwą przygodą. Zespół sprzedał 700 tysięcy albumów i zgromadził 750 milionów odtworzeń. Zyskał lojalną i sporą rzeszę fanów, dzięki czemu stał się jedną z najbardziej popularnych rockowych grup na świecie.

Z powodu pandemii, grupa musiała przesunąć w czasie liczne koncerty w tym występ dla 6,5 tysiąca fanów na Adrenaline Stadium w Moskwie. Nothing But Thieves łączył się z fanami w czasie izolacji poprzez platformę YouTube i grał swoje piosenki podczas Solitude Sessions oraz Sun Sessions.

W poprzednim tygodniu zespół udostępnił klip do kawałka „Sorry”, który powstał we współpracy z fanami i zawiera 150 filmików.

Zobacz także: Nothing But Thieves zagrał na23. Przystanku Woodstock

Tagi: Rock News Nothing But Thieves