23.06.2015 15:27

„Nothing Else Matters” w Szkole Rocka

Pora na kolejnych smarkaczy, którzy dobrze wiedzą, że scena metalowa jest ich miejscem od urodzenia. Tym razem dzieciaki odważyły się przerobić kawałek Metalliki...

„Nothing Else Matters” w Szkole Rocka
foto: kadr z wideo

Macie już dosyć uzdolnionych dzieci, które sprawiają, że czujecie się jak beztalencia? Bardzo nam przykro – oto kolejne. Tym razem nie jest to pojedynczy osobnik, lecz cały zespół. Co jeszcze Was dobije? Ci młodzi ludzie uczęszczają do Szkoły Rocka (w której pewnie zaliczają się do kujonów) w Coral Springs na Florydzie. Już jest źle? Włączcie wideo z przeróbką kawałka Metalliki!

Ponoć najgorzej jest porwać się na wykonanie kawałka muzycznej legendy. W dzisiejszych czasach dzieciaki są jednak odważne i na tyle pewne siebie, że nie dość, że sięgną po kultowy numer, to jeszcze dobrze go wykonają.

Dziecinnie proste? Dla niektórych na pewno. Posłuchajcie też jak brzmi „Enter Sandman” w wykonaniu nastolatek, „Master Of Puppets” zagrany przez bawełniane skarpety, a także sprawdźcie, jak prezentuje się na scenie 16-letnia córka Jamesa Hetfielda!

Jak żyć...? :)

Magda Słomka
Tagi: Metallica Duperele