03.06.2020 13:02

"Nothing Else Matters" zagrane przez supergwiazdę wiolonczeli! Posłuchaj niesamowitego nagrania hitu Metalliki [WIDEO]

Luka Šulić (2Cellos) nagrał swoją wersję "Nothing Else Matters" Matallicy. Zobacz niesamowite wideo, w którym natura gra pierwsze skrzypce.

Luka Šulić (2Cellos)
foto: Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Luka Šulić, połowa chorwackiego duetu 2Cellos nie próżnował w czasie kwarantanny. Grał, nagrywał i publikował nagrania, a gdy tylko mógł opuścić miejsce izolacji, nagrał wideo, w którym przyroda gra pierwsze skrzypce.

"Nothing Else Matters" Matallicy w wykonaniu znanego wiolonczelisty

Luka Šulić z powodu pandemii koronawirusa zmuszony był zawiesić swoją działalność koncertową. Znany muzyk, który również w Polsce ma spore grona fanów, postanowił grać i publikować nagrania w sieci. Wiolonczelista wierzył, że chociaż w ten sposób rozjaśni smutne dni ludzi, którzy śledzą go w sieciach społecznościowych.

Jak brzmi „The Trooper” z uwerturą Rossiniego w wykonaniu 2Cellos?
Jak brzmi „The Trooper” z uwerturą Rossiniego w wykonaniu 2Cellos?
Przeczytaj także Jak brzmi „The Trooper” z uwerturą Rossiniego w wykonaniu 2Cellos?

Gdy tylko to było możliwe, muzyk postanowił nagrać wideo które, choć na chwilę pozwala oderwać się od smutnej rzeczywistości.

Klip został nakręcony na jeziorach Fužine i lasach Tarvisio na granicy Włoch, Austrii i Słowenii. Reżyserem teledysku był Giulio Ladini.

Chorwacki duet, w którym gra Luka Šulić zdobył serca słuchaczy, bo zaprezentował rockowy, popowy oraz klasyczny repertuar w zupełnie innej odsłonie. Wiolonczele mogą idealnie zastąpić gitary, co już 2Cellos udowodnił nieraz. Wystarczy wspomnieć o coverach Queen, Led Zeppelin, The Prodigy czy Iron Maiden.

Zobacz również: 2Cellos na koncercie w Warszawie [RELACJA + GALERIA]

Tagi: Rock News Metallica 2Cellos