Nowa płyta Gunsów zmiecie „Appetite for Destruction”?

Urszula Drabińska
24.02.2015 15:28
Nowa płyta Gunsów zmiecie „Appetite for Destruction”? Fot. CFI / Splash News / East News

Zdaniem byłego perkusisty zespołu, Stevena Adlera, mogłoby się tak stać. Jest tylko jeden warunek…

Guns N’ Roses musiałby powrócić w klasycznym składzie. Axl Rose musiałby znów zaśpiewać przy gitarowym akompaniamencie Slasha i Izzy’ego Stradlina. Jakże wspaniale byłoby, gdyby do tego Duff McKagan chwycił za bas, a za perkusją zasiadłby on sam. Steven Adler potrafi to wszystko sobie wyobrazić.

Gdybyśmy kiedyś znów się spotkali i nagralibyśmy coś razem, sądzę, że zmiotłoby to „Appetite For Destruction”. Każdy z nas teraz gra lepiej. Kiedy nagrywaliśmy „Appetite…”, byliśmy dorośli od 3 czy 4 lat. Płyta wyrosła z naszych doświadczeń. Teraz jesteśmy dorośli od 30 lat, mieliśmy swoje wzloty i upadki – jak na emocjonalnej kolejce górskiej. Mam o czym pisać, pozostali też. Gdybyśmy teraz się spotkali, z tą wiedzą, którą mamy, z tym doświadczeniami, moglibyśmy nagrać najlepszą płytę.

Perkusista nie za bardzo się rozmarzył? Muzycy nie spotkali się nawet podczas wprowadzenia Guns N’ Roses do Rock and Roll Hall of Fame w 2012 roku. Adler, Slash i Duff McKagan zjawili się na ceremonii, podczas gdy Axl Rose i Izzy Stradlin woleli obserwować wszystko na ekranach telewizorów.

Po trzech latach frontmanowi nadal się nie śpieszy do reaktywacji grupy w klasycznym składzie. Obecny gitarzysta zespołu, Richard Fortus, niedawno przekazał, że Axl nie weźmie w tym udziału dla kasy, może jedynie dla „sztuki”. Były bębniarz odpowiada mu:

To miłe, że mówi, że nie zrobi tego dla pieniędzy. Jeśli potrzebuje jakiegoś powodu, ja mam ich miliardy. Miliard ludzi na świecie kocha nas i wspiera, i bardzo chce nas zobaczyć.

Ucieszylibyście się z takiego powrotu?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.