Na najnowszym albumie Ozzy'ego Osbourne'a pojawią się muzycy Guns N' Roses i Red Hot Chili Peppers

08.11.2019 11:29
Na najnowszym albumie Ozzy'ego Osbourne'a pojawią się muzycy Guns N' Roses i Red Hot Chili Peppers Fot. . kadr z wideo Ozzy Osbourne Says 2019 "Has Been One of the Most F***ed Up Years of His Life"

Ozzy Osbourne 8 listopada 2019 roku udostępnił pierwszy singiel z nowej płyty. Okazuje się, że w sesji nagraniowej wzięli udział świetni muzycy. 

Ozzy Osbourne wydaje nowy album i to nie są żadne plotki. Pierwszą informację o nadchodzącej płycie Króla Ciemności zdradziła Sharon Osbourne, żona muzyka. Kobieta powiedziała wówczas, że nowej płyty możemy się spodziewać w 2020 roku. Teraz sam Ozzy postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Okazuje się, że do współpracy zaprosił muzyków z Guns N' Roses i Red Hot Chili Peppers. 

Na najnowszym albumie Ozzy'ego Osbourne'a pojawią się muzycy Guns N' Roses i Red Hot Chili Peppers

Najnowszy singiel Ozzy'ego udowadnia, że muzyk nie wyszedł z wprawy. "Under The Graveyard", bo tak zatytułowana jest najnowsza piosenka, to powrót do starego brzmienia artysty. Okazuje się, że w sesji nagraniowej wzięli udział świetni instrumentaliści. Na albumie usłyszymy Chada Smitha z Red Hot Chili Peppers i Duffa McKagana z Guns N' Roses. 

Przeczytaj także

Solowa płyta Ozzy'ego to spore zaskoczenie dla fanów artysty. Zwłaszcza że muzyk miał ostatnio spore problemy zdrowotne. Sam wokalista przyznał, że sam pomysł wydał się dla niego nieco absurdalny, ale w końcu postanowił popracować nad nowym albumem: 

Wszystko zaczęło się od Kelly, która przyszła do mnie i zapytała, czy nie chciałbym popracować nad piosenką Post Malone'a. Moją pierwszą reakcją było: "Kim do ku*wy jest Post Malone?". Poszedłem do domu Andrew i powiedział, że szybko się wyrobimy. Po skończeniu tej piosenki zapytał, czy nie byłbym zainteresowany nagraniem płyty. Powiedziałem, że to byłoby zaje*iste, ale nie wiem, czy przepracuje pół roku w studio w piwnicy. Niedługo później skończyliśmy płytę. 

Ostatnim wydawnictwem Ozzy'ego był album "Scream" z 2010 roku. "Under The Graveyard" to pierwszy singiel Osbourne'a od 9 lat. Premiera płyty odbędzie się w styczniu 2020 roku. Narazie nie znamy konkretnej daty. 

Zobacz także: Ozzy Osbourne wydał pierwszy singiel od 9 lat i zapowiedział nowy album

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.