22.03.2018 11:58

Zobaczcie nowe zakulisowe wideo z musicalu „Jesus Christ Superstar” z udziałem Alice'a Coopera

Stacja NBC odpowiedzialna za produkcję z udziałem Coopera udostępniła na swoim kanale na Youtube nowe zakulisowe wideo. Zobaczcie jak powstawał musical z Johnem Legendem w roli głównej.

Alice Cooper w Jesus Christ Superstar
foto: kadr z wideo

Oryginalny musical Andrew Lloyda Webbera na stałe zapisał się w historii światowej popkultury. Niedziwne więc, że „Jesus Christ Superstar” co kilka lat przechodzi ewolucję. Tym razem padło na wersję stacji NBC, która postanowiła zatrudnić w roli głównej wokalistę Johna Legenda. Wystąpi w nim także Alice Cooper. Rockowy artysta wcieli się w Heroda.

Wydarzenie zostanie wyemitowane w Niedziele Wielkanocną, 1 kwietnia 2018 roku. Koncert odbędzie się w Marcy Armory na Brooklynie w Nowym Jorku. Za produkcję scenicznej wersji musicalu odpowiedzialni są Andrew Lloyd Webber, Tim Rice, Marc Platt, Craig Zadan, Neil Meron, John Legend, Mike Jackson, Ty Stiklorius i Alex Rudzinski. Twórcy opublikowali nowe zakulisowe wideo:

Alice Cooper jako Herod w „Jesus Christ Superstar”

NBC podzieliło się również dwoma krótkimi zajawkami nowych aranżacji wielkich przebojów znanych z oryginału: „Everything's Alright” oraz „The Last Supper”:

Hollywood Vampires w Polsce - bilety

Alice Cooper pojawi się w Polsce w ramach projektu Hollywood Vampires. Na jednej scenie zagra z Johnnym Deppem i Joe Perrym. Koncert odbędzie się 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety od 179 złotych możecie zakupić na ebilet.pl.

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News Alice Cooper