Nowy album Nicka Cave'a & the Bad Seeds. Kiedy premiera?

23.09.2019 14:23
Nowa płyta Nicka Cave'a|undefined Fot. . shutterstock.com

Nick Cave zaskoczył swoich słuchaczy. Muzyk zdradził datę wydania najnowszej  płyty. Tego nikt się nie spodziewał.

Nick Cave jest australijskim muzykiem i pisarzem. W 1983 roku jego ówczesny zespół, The Birthday Party, uległ rozwiązaniu i razem z kolegą postanowił założyć nową kapelę. Tak powstał Nick Cave & the Bad Seeds. W skład grupy wchodzą Nick Cave, Thomas Wydler, Martyn Casey, Warren Ellis, Jim Sclavunos, George Vjestica oraz Toby Dammit. Zespół wykonuje muzykę, którą można określić jako pochodna rocka. Frontman kapeli ogłosił, że niedługo nadejdzie premiera ich najnowszej płyty. 

Nick Cave & the Bad Seeds wydają nowy album. Kiedy premiera?

O albumie mówiło się już od kilku miesięcy, ale niestety fani nie dostawali żadnych szczegółowych informacji. Jednak 22 września 2019 roku muzyk potwierdził nowe wydawnictwo. Nick Cave odpowiedział na pytanie, kiedy można spodziewać się nowego albumu. Artysta oświadczył, że... już w następnym tygodniu. Fanom nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i być czujnym od 30 września 2019 roku

Przeczytaj także

Na stronie The Red Hand Files muzyk opublikował również okładkę nadchodzącego albumu. To wywołało wielki entuzjazm nie tylko wśród fanów, ale również u muzyków. Jednym z fanów Nicka Cave'a jest Nergal. Artysta udostępnił okładkę nadchodzącego wydawnictwa na swoim profilu na Instagramie:

Ostatnim wydawnictwem zespołu była płyta "Skeleton Tree" wydana w 2016 roku.

Zobacz także: Nick Cave: Po śmierci mojego syna odczuwałem emocjonalny chaos

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.