Nowy album Ozzy'ego Osbourne'a jest już gotowy! Kiedy premiera?

11.04.2022 14:16
Ozzy Osbourne Fot. Rex Features/East News

Wokalista Black Sabbath wyznał, że zakończył prace nad nowym albumem. Ta wiadomość ucieszy niejednego fana Ozzy'ego!

Chociaż Ozzy Osbourne ma już swoje lata i coraz częściej musi odwiedzać lekarzy, nadal nie myśli o emeryturze. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że pracuje nad nową płytą i w końcu wokalista Black Sabbath poinformował, że album jest gotowy.

Polecamy

Nowy album Ozzy'ego Osbourne'a jest już gotowy! Kiedy premiera?

Co rusz pojawiają się kolejne informacje dotyczące nowego wydawnictwa Ozzy'ego Osbourne'a. W końcu wokalista potwierdził, że prace nad następcą "Ordinary Man" z 2020 roku zostały ukończone i materiał został wysłany do wydawcy. Wszystko zatem wskazuje, że nowy krążek Ozzy'ego ukaże się jeszcze w tym roku.

Jestem bardzo szczęśliwy mogąc Was poinformować, że w tym tygodniu skończyłem pracę nad nowym albumem i materiał wysłałem do mojej wytwórni Epic Records. W przeciągu najbliższych tygodni będę się z Wami dzielić informacjami na temat albumu i jego wydania.

Na nadchodzącej płycie wokalisty Black Sabbath usłyszymy bardzo ciekawych gości. Na perkusji zagrał Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, w nowych utworach pojawią się również Eric Clapton, Tony Iommi, Robert Trujillo, Josh Homme, Zakk Wylde oraz Mike McCready z Pearl Jam. Jesteśmy zatem bardzo ciekawi, jak będzie brzmieć najnowszy krążek Ozzy'ego - miejmy nadzieję, że wokalista nie zawiedzie swoich wiernych fanów.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.