Gitarzysta grupy Rammstein: Nowy album ukaże się wiosną 2019
Aleksandra Degórska
03.10.2018 15:36
Gitarzysta grupy Rammstein: Nowy album ukaże się wiosną 2019 Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wszystko wskazuje, żę nową płytę grupy Rammstein otrzymamy na początku 2019 roku.

Każda kolejna informacja dotycząca nowej płyty Rammsteina powoduje, że serca fanów zaczynają szybciej bić. Rammstein przymierza się z wydaniem albumu w 2019 roku i ostatnio pojawiły się kolejne dowody na to, że muzycy intensywnie pracują nad materiałem - grupa opublikowała zdjęcie ukazujące orkiestrę nagrywającą ścieżki na nowy album Rammsteina.

Rammstein wyda nowy album wiosną 2019

W najnowszym wywiadzie gitarzysta Paul Landers opowiedział redakcji Music Radar o pracy nad krążkiem i okazuje się, że Rammstein chciałby wydać następcę „Liebe ist für alle da” na początku 2019 roku:

Wygląda na to, że nowy album ukaże się wiosną 2019, teraz gramy wszyscy razem w jednym pokoju, tym właśnie się zajmujemy.

Niestety nie podano konkretnej daty premiery, ale przynajmniej wiadomo, kiedy należy spodziewać się płyty. Muzyk Rammsteina wyznał, że wszyscy skupiają się w jednym pomieszczeniu i razem pracują nad materiałem:

Chodzi bardziej o wspólną pracę. Lubimy takie brzmienie, więc postanowiliśmy stworzyć album pracując razem, a nie w sposób, że każdy muzyk nagrywa osobno. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale podstawą jest to, że słyszysz cały zespół - można powiedzieć, że jest to zainspirowane naszym brzmieniem na żywo.

Nowa płyta grupy Rammstein

Dopiero w kwietniu 2018 roku Rammstein opublikował zdjęcia ze studia nagraniowego pokazując, że praca wre. Natomiast przy sprzedaży biletów na noworoczne koncerty grupy w Meksyku pojawiła się informacja, że fani będą mogli usłyszeć nowe utwory grupy.

Fanom pozostaje cierpliwie czekać na nowy materiał i liczyć na ogłoszenie trasy. Przypomnijmy, że Rammstein zagrał ostatni raz w Polsce na Capital of Rock 2016.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.