Nowy film wokalisty Limp Bizkit okazał się klapą

03.09.2019 16:38
Nowy film wokalisty Limp Bizkit okazał się klapą Fot. AP/East News

Najnowszy film Freda Dursta z Limp Bizkit "Fanatyk" nie przypadł do gustu widzom i krytykom. Produkcja okazała się klapą. 

Fred Durst stworzył film pt. "Fanatyk", w którym zagrał John Travolta. Aktor wcielił się w psychofana gwiazdy kina akcji, który śledzi każdy ruch idola. Thriller nie spotkał się z entuzjazmem krytyków. Brian Tallerico z RogerEbert.com ocenił film na zero gwiazdek. Stwierdził, że obraz robi z widza idiotę, jest płytki i nielogiczny. 

"Fanatyk" - film Freda Dursta okazał się klapą

Jak czytamy na The Hollywood Reporter, "Fanatyk" okazał się klapą. W dzień premiery film zarobił nieco ponad 3 tysiące dolarów, mimo że wyświetlono go w 52 lokalizacjach na terenie Stanów Zjednoczonych. W kilku z nich zarobił zaledwie 10 dolarów, a średnia na kino wyniosła marne 60 zielonych.

Przeczytaj także

"Fanatyk" zanotował zaledwie siedemnastoprocentowy wynik na Rotten Tomatoes. Nie jest to pierwsza porażka filmowa wokalisty Limp Bizkit. W 2007 roku muzyk zainwestował 5 milionów dolarów w produkcję "The Education Of Charlie Banks". Film zarobił zaledwie 15 tysięcy dolarów, jednak przyniósł Durstowi nagrodę na Tribeca Film Festival.

Zobacz też: Limp Bizkit zagrał fragment najnowszej piosenki na koncercie w Paryżu 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.