03.09.2019 16:38

Nowy film wokalisty Limp Bizkit okazał się klapą

Najnowszy film Freda Dursta z Limp Bizkit "Fanatyk" nie przypadł do gustu widzom i krytykom. Produkcja okazała się klapą. 

Fred Durst
foto: AP/East News

Fred Durst stworzył film pt. "Fanatyk", w którym zagrał John Travolta. Aktor wcielił się w psychofana gwiazdy kina akcji, który śledzi każdy ruch idola. Thriller nie spotkał się z entuzjazmem krytyków. Brian Tallerico z RogerEbert.com ocenił film na zero gwiazdek. Stwierdził, że obraz robi z widza idiotę, jest płytki i nielogiczny. 

"Fanatyk" - film Freda Dursta okazał się klapą

Jak czytamy na The Hollywood Reporter, "Fanatyk" okazał się klapą. W dzień premiery film zarobił nieco ponad 3 tysiące dolarów, mimo że wyświetlono go w 52 lokalizacjach na terenie Stanów Zjednoczonych. W kilku z nich zarobił zaledwie 10 dolarów, a średnia na kino wyniosła marne 60 zielonych.

"The Fanatic"
"The Fanatic"
Przeczytaj także Fred Durst z Limp Bizkit stworzył film "The Fanatic". John Travolta w zwiastunie jest nie do pozniania

"Fanatyk" zanotował zaledwie siedemnastoprocentowy wynik na Rotten Tomatoes. Nie jest to pierwsza porażka filmowa wokalisty Limp Bizkit. W 2007 roku muzyk zainwestował 5 milionów dolarów w produkcję "The Education Of Charlie Banks". Film zarobił zaledwie 15 tysięcy dolarów, jednak przyniósł Durstowi nagrodę na Tribeca Film Festival.

Zobacz też: Limp Bizkit zagrał fragment najnowszej piosenki na koncercie w Paryżu 

Tagi: Rock News Limp Bizkit Fred Durst