24.02.2015 14:18

Nowy headbanging, czyli uderzanie głową o metro

Kochacie punk rocka? Ten człowiek kocha go bardziej, a przynajmniej nie wstydzi się tego pokazywać. Zobaczcie, jak wygląda miłość do muzyki, która boli.

Nowy headbanging, czyli uderzanie głową o metro
foto: kadr z wideo

Kto z Was nie tańczył nigdy podczas nieobecności rodziców w rytm muzyki, robiąc fikołki i salta przez tapczan? Kto z Was nie zarył nigdy głową o ścianę, podczas gdy udawaliście, że gracie na niewidzialnej gitarze i jesteście gwiazdami sceny? Niektórzy jednak najwyraźniej wykorzystują twarde przedmioty i swoją czaszkę w celu uzupełnienia występu o instrumenty perkusyjne...

Ten człowiek zechciał zaprezentować całemu światu swój talent do grania punk rocka na prawdziwej gitarze. Kolega postanowił wystąpić w wagonie metra, z którego nikt nie zdoła uciec - spryciarz! To jednak nie jedyne zastosowanie podziemnej kolejki, jakie ujrzycie w filmiku poniżej... Muzyk tak bardzo chciał zostać gwiazdą rocka, że z tego powodu postanowił uderzać głową w... metro.

I co, myśleliście, że to kolejne wideo z nadzwyczajnie utalentowanym młodym mężczyzną, który liczy na łaskę łowcy talentów przejeżdżającego między jedną a drugą dzielnicą? No to może się nie przeliczyliście. :) Prawdą jest, że ten szaleniec robi wrażenie i dobrze o tym, wie!

Magda Słomka
Tagi: Duperele