02.08.2018 15:40

Nowy muzyczny talent show Polsatu. Uczestnicy będą śpiewać przed 100 jurorami

Dla wielu widzów jurorzy są równie istotnymi postaciami w talent show, co sami uczestnicy. Program „All Together Now” to coś dla nich.

Nowy muzyczny talent show Polsatu. Uczestnicy będą śpiewać przed 100 jurorami
foto: kadr z wideo

Na polskim rynku telewizyjnym programów dla utalentowanych wokalistów nie brakuje. Można odnieść wrażenie, że zdążyli już w nich wystąpić wszyscy Polacy, którzy chociaż trochę potrafią śpiewać (oraz całkiem sporo tych, którzy nie potrafią). Ale programu o tak nietypowej formule, jak „All Together Now” jeszcze nie było.

Program będzie realizowany na wywodzącym się z Wielkiej Brytanii formacie. Uczestnicy mogą występować solo, w duetach bądź w grupach wokalnych i są oceniani przez jury. Tym, co wyróżnia program pośród wielu innych talent show jest liczba jurorów – w „All Together Now” jest ich aż stu!

„All Together Now” - nowy talent show Polsatu

Specyficznie wygląda również sposób oceniania talentów uczestników. Jeśli któremuś z jurorów podoba się występ danego wykonawcy, musi… wstać z miejsca i śpiewać razem z nim!

Tak prezentuje się zwiastun polskiej edycji show:

Przewodniczącą jury ma być znana poprockowa wokalistka, Ewa Farna. Popisy uczestników oceniać mają również m.in. Ramona Rey. W programie zobaczymy także popularnego kabareciarza Igora Kwiatkowskiego, byłego członka grupy Paranienormalni.

Program będzie można oglądać w Polsacie jesienią 2018.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Śpiewajmy razem All Together Now