12.07.2015 13:45

Nowy utwór Kiss ze Scooby Doo!

„Don't Touch My Ascot” to premierowy kawałek amerykańskiej grupy, który został nagrany na potrzeby filmu „Scooby-Doo! And Kiss: Rock And Roll Mystery”. Posłuchajcie nowego Kiss!

Nowy utwór Kiss ze Scooby Doo!
foto: kadr z wideo

Japoński pop i trasa koncertowa z dziewczynkami z MOMOIRO CLOVER Z to było nic. Anime nie wystarczyło amerykańskim muzykom i tym razem postawili na animację w zachodnim stylu.

Już w kwietniu 2015 roku Kiss zapowiadał, że najnowszy numer kapeli usłyszymy w filmie animowanym z dużym brązowym psem w roli głównej. Już teraz możemy posłuchać utworu w całości. Sprawdźcie, jak brzmi „Don't Touch My Ascot”.

Gene Simmons, Paul Stanley, Eric Singer i Tommy Thayer udzielają w filmie głosów ich własnym animowanym postaciom. O co chodzi w całej bajce?

Scooby, Kudłaty i reszta bandy uczestniczą w koncercie, którego headlinerem jest zespół Kiss. Występ odbywa się podczas Halloween w parku rozrywki Kiss World. Niestety kłopoty nadchodzą w natychmiast... Muzycy dołączają do gadającego psa i ekipy, by pojmać Karmazynowe Czarownice, czyli upiorne czarne charaktery, które zamierzają wezwać złego diabła Destroyera z alternatywnego świata zwanego Kissterią...

Muzyka to za mało? Możecie sprawdzić fragmenty filmu i zobaczyć, jak muzycy odnaleźli się w kreskówkowej rzeczywistości!

Jeśli zatęskniliście za tą kapelą, mamy dla Was dobre wieści! Gene Simmons zapowiedział, że jest w trakcie tworzenia kompozycji na nową płytę grupy!

Jak podoba Wam „kreskówkowe brzmienie” Kiss?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Kiss