16.09.2019 12:37

Nowy utwór córki Cobaina brzmi jak Nirvana? [WIDEO]

Frances Bean Cobain, córka Kurta Cobaina i Courtney Love opublikowała zapowiedź nowego utworu. Uznano, że brzmi podobnie do "All Apologies" Nirvany.

Frances Bean Cobain
foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Córka Kurta Cobaina podobnie jak jej rodzice urodziła się z talentem artystycznym. Dziewczyna maluje obrazy podobne do tych, które tworzył jej ojciec, a także udziela się muzycznie. Niedawno Frances zadebiutowała w klipie Cowgirl Clue, gdzie przebrana za wróżkę zagrała na keyboardzie. 

Nowy utwór córki Cobaina brzmi jak Nirvana?

Oprócz tego córka ikony grunge'u pracuje nad swoim solowym albumem. Dziewczyna opublikowała wcześniej fragment utworu, a w wywiadzie dla "E!" wyznała, że ma nadzieję, że jej tata byłby z niej dumny. Tym razem w sieci pojawiło się nagranie kolejnej piosenki w wykonaniu Frances Bean Cobain, która skojarzyła się słuchaczom z utworem Nirvany.

Kurt Cobain
Kurt Cobain
Przeczytaj także Córka Kurta Cobaina pokazała kolekcję ubrań z rysunkami jej ojca

Jak czytamy na alternativenation.net, we fragmencie opublikowanym przez Frances, fani doszukali się podobieństwa do utworu "All Apologies". Piosenka ma rzekomo być najbardziej podobna do wersji z 2014 roku, którą Krist Novoselic wykonał na akordeonie podczas ceremonii w Rock and Roll Hall of Fame. Słyszycie podobieństwo?

"All Apologies" to utwór z 1993 roku pochodzący z płyty "In Utero". Kompozycja doczekała się akustycznej wersji koncertowej na albumie "MTV Unplugged in New York". Magazyn "Rolling Stone" uznał utwór za 462. najlepszą piosenkę wszech czasów.

Zobacz też: W Seattle znaleziono czek Kurta Cobaina z 1991 roku 

Tagi: Rock News Kurt Cobain