27.06.2016 15:35

OCN pokazał „Migotanie” ze Skubasem i Jamalem

Zespół Macieja Wasio zaprezentował kolejny singiel z płyty „Demon i karzeł”. Zobaczcie koncertowy teledysk do utworu z Jamalem i Skubasem.

OCN pokazał „Migotanie” ze Skubasem i Jamalem
foto: kadr z wideo

Kawałek „Migotanie” to kolejny po „Na zawsze” wybrany do promocji krążka „Demon i karzeł”, który ukazał się na rynku we wrześniu 2015 roku. Obok Macieja Wasio w utworze pojawili się gościnnie Tomek Mioduszewski (Jamal) oraz Skubas. Zespół był pod wrażeniem efektu ich współpracy.

Wokalista OCN jest bardzo zadowolony, że udało mu się doprowadzić do spotkania z takimi gośćmi. Jak przekonuje, wszyscy muzycy doskonale się ze sobą dogadali nie tylko na płaszczyźnie muzycznej, lecz także w prywatnych kontaktach. Sam też jest miłośnikiem ostatnich dokonań tych artystów.

"

Przede wszystkim bardzo się kumplujemy i mimo mocnych charakterów, mamy świetne relacje! Nasze demony najwyraźniej się lubią i dobrze dogadują. Jestem olbrzymim fanem ich ostatnich płyt, tym bardziej mnie cieszy, że udało się spotkać wspólnie w jednym układzie dźwięków i słów. "

Klip do utworu „Migotanie” obejrzycie poniżej:

Teledysk został zrealizowany w trakcie trasy koncertowej, która promowała siódmy album grupy na przełomie lutego i marca 2016 roku. Obecnie OCN przygotowuje się do cyklu specjalnych występów, które uczczą 15-lecie działalności grupy. Ich serię zapoczątkuje występ w ramach festiwalu Capital of Rock we Wrocławiu, gdzie zespół zagra m.in. u boku Rammsteina i Limp Bizkit.

Więcej o wydanej 25 września 2015 roku płycie „Demon i karzeł” możecie się dowiedzieć z wywiadu, którego udzielili redakcji Antyradio.pl Maciej Wasio i Michał Kaleciński. Tego pierwszego mogliśmy też zobaczyć w naszym cyklu AntyPoezja, gdzie recytował tekst „Kawalerii Szatana” zespołu Turbo.

Jak oceniacie „Migotanie”?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News OCN