23.03.2018 13:36

Obejrzyj transmisję koncertu Jacka White'a

Z okazji wydania nowego albumu „Boarding House Reach” gitarzysta zagra w Nowym Jorku i będzie transmitować to wydarzenie.

Jack White
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Fani najchętniej chcieliby, żeby powrócił zespół The White Stripes, ale raczej na to nie ma co liczyć. Całe szczęście Jack White jest pracusiem i nie spoczywa na laurach, zatem ma się czym pochwalić, jeśli chodzi o studyjne nagrania po rozpadzie The White Stripes.

Solowa dyskografia gitarzysty obejmuje „Blunderbuss” z 2012 roku oraz „Lazaretto” z 2014 roku. Natomiast 23 marca 2018 ukazał się trzeci solowy album Jacka White'a zatytułowany „Boarding House Reach”.  Muzyk co rusz udostępniał kolejne utwory, jak chociażby „Connected By Love” i „Respect Commander”, „Corporation” czy „Over and Over and Over”.

Streaming koncertu Jacka White'a

Z okazji ukazania się nowego albumu Jack White zagra koncert w Nowym Jorku w Warsaw in Brooklyn i będzie transmitowany na Twitterze. Występ zacznie się o 4 w nocy polskiego czasu. Link do transmisji znajdziecie na Twitterze Live Nation.

Po 4 latach Jack White wraca na scenę i trasa koncertowa Jacka White'a rozpocznie się 19 kwietnia 2018 roku w Detroit. Tournée obejmie takie miasta, jak m.in. Las Vegas, London, Paris czy Amsterdam - jak na razie nie ma Polski na liście nadchodzących koncertów.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Jack White