08.04.2019 17:43

Ochroniarz skradł koncert kapeli. Nagranie ma ponad 3 mln wyświetleń

Zobaczcie, dlaczego ochroniarz robił takie dziwne miny!

Ochroniarz skradł show grupie
foto: kadr z wideo

Praca ochroniarza na koncercie nie jest wcale łatwa - musisz pilnować dzikich fanów, którzy najchętniej rozerwaliby frontmana kapeli na strzępy, jak również ratować ludzi, którzy wpadli do fosy pod sceną. Czasami zdarza się, że ochroniarz nawet zostanie uderzony przez któregoś artystę - świat muzyki przerabiał już różne historie. Chyba najtrudniejsze jednak jest wytrzymanie muzyki, którą musisz słuchać. Niby masz zatyczki w uszach, ale to Cię nie zbawi przed dźwiękami ze sceny.

Ochroniarz skradł koncert kapeli. Nagranie ma ponad 3 mln wyświetleń

Amerykańska kapela Dance Gavin Dance określa siebie jako "post-hardcore/experimental band" i tworzy dosyć specyficzną muzykę, która nie spodobała się pewnemu ochroniarzowi pracującemu w czasie koncertu zespołu. W sieci pojawiło się nagranie pokazujące jego reakcję na muzykę dobiegającą ze sceny - trudno opisać słowami jego zabawną minę, gdy ze zdziwieniem patrzył na wszystko to, co wyprawiają muzycy.

Tłumaczka języka migowego ukradła show Snoop Dogga
Tłumaczka języka migowego ukradła show Snoop Dogga
Przeczytaj także Tłumaczka języka migowego ukradła show Snoop Dogga

Nagranie z zabawną reakcją ochroniarza ma już ponad 3 mln wyświetleń. Po obejrzeniu filmiku zrozumiecie, dlaczego nagranie stało się hitem internetu.

Jak widać ochroniarza zdziwiła nie tylko muzyka kapeli, ale też reakcja fanów pod sceną, którzy skakali w rytm muzyki. No cóż, życzymy mu wytrwałości w pracy!

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele