Oddział Zamknięty poinformował o stanie zdrowia lidera po wypadku samochodowym
Aleksandra Degórska
13.03.2019 15:50
Oddział Zamknięty poinformował o stanie zdrowia lidera po wypadku samochodowym Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Wojciech Łuczaj-Pogorzelski trafił kilka dni temu do szpitala. W jakim jest stanie?

11 marca 2019 roku fani Oddziału Zamkniętego otrzymali niepokojące wieści ze strony muzyków. Na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że Wojciech Łuczaj-Pogorzelski miał wypadek samochodowy i trafił do szpitala. Do zajścia doszło w Warszawie na ulicy Puławskiej, gdzie zderzyły się trzy pojazdy - Iveco, ciężarowy Man i Ford Mustang, który dachował. Policja potwierdziła, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Wypadek był na tyle poważny, że zostały zablokowane dwa pasy ruchu w kierunku centrum.

Stan zdrowia lidera Oddziału Zamkniętego po wypadku samochodowym

Przy wpisie Oddziału Zamkniętego pojawiła się 12 marca 2019 aktualizacja dotycząca stanu zdrowia lidera Oddziału Zamkniętego. Całe szczęście muzyk żyje i przechodzi niezbędne badania. Taka krótka informacja powinna wystarczyć fanom, którzy od kilku dni dopytywali się o to, jak czuje się Wojciech Łuczaj-Pogorzelski.

Jak na razie nie podano więcej informacja na temat stanu lidera Oddziału Zamkniętego i nie wiadomo, kiedy muzyk wróci na scenę.

Wojciech Łuczaj-Pogorzelski założył Oddział Zamknięty w 1979 roku razem z Krzysztofem Jaryczewskim, Jarosławem Szlagowskim i Pawłem Mścisławskim. Zespół został zawieszony w 1989 roku, ale jego reaktywacja nastąpiła w 1992. Formacja wydała 6. studyjnych albumów.  

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.