13.03.2019 15:50

Oddział Zamknięty poinformował o stanie zdrowia lidera po wypadku samochodowym

Wojciech Łuczaj-Pogorzelski trafił kilka dni temu do szpitala. W jakim jest stanie?

Oddział Zamknięty
foto: Karol Makurat/REPORTER/East News

11 marca 2019 roku fani Oddziału Zamkniętego otrzymali niepokojące wieści ze strony muzyków. Na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że Wojciech Łuczaj-Pogorzelski miał wypadek samochodowy i trafił do szpitala. Do zajścia doszło w Warszawie na ulicy Puławskiej, gdzie zderzyły się trzy pojazdy - Iveco, ciężarowy Man i Ford Mustang, który dachował. Policja potwierdziła, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Wypadek był na tyle poważny, że zostały zablokowane dwa pasy ruchu w kierunku centrum.

Stan zdrowia lidera Oddziału Zamkniętego po wypadku samochodowym

Przy wpisie Oddziału Zamkniętego pojawiła się 12 marca 2019 aktualizacja dotycząca stanu zdrowia lidera Oddziału Zamkniętego. Całe szczęście muzyk żyje i przechodzi niezbędne badania. Taka krótka informacja powinna wystarczyć fanom, którzy od kilku dni dopytywali się o to, jak czuje się Wojciech Łuczaj-Pogorzelski.

Jak na razie nie podano więcej informacja na temat stanu lidera Oddziału Zamkniętego i nie wiadomo, kiedy muzyk wróci na scenę.

Wojciech Łuczaj-Pogorzelski założył Oddział Zamknięty w 1979 roku razem z Krzysztofem Jaryczewskim, Jarosławem Szlagowskim i Pawłem Mścisławskim. Zespół został zawieszony w 1989 roku, ale jego reaktywacja nastąpiła w 1992. Formacja wydała 6. studyjnych albumów.  

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Oddział Zamknięty