Oficjalna strona Stone Sour została „zhakowana”?

Aleksandra Degórska
19.04.2017 13:35
Oficjalna strona Stone Sour została „zhakowana”? Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News; stonesour.com; Caryca Pejnta

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy mogli usłyszeć pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo.

Długo wyczekiwany następca dwuczęściowego „House of Gold & Bones” ma ukazać się już w czerwcu 2017 i za jego produkcję będzie odpowiedzialny Jay Ruston. Nadchodzący album „Hydrograd” w opinii Coreya Taylora będzie naprawdę dobrą płytą.

Prace nad wydawnictwem ruszyły jeszcze w 2016 roku, gdy to zespół pokazał nagrania ze studia Room 237. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy singiel pojawi się już niebawem. Śledząc wpisy na serwisach społecznościowych Coreya Taylora można zauważyć częste występowanie #fabuless co może wskazywać na to, że właśnie tak będzie nazywać się nowy utwór formacji:

Co więcej Stone Sour stworzył „zhakowaną” wersję swojej oficjalnej strony internetowej www.stonesour.com. Wygląda ona w taki właśnie sposób:

foto: stonesour.com Fot. foto: stonesour.com

Co to może znaczyć? Nieoficjalnie mówi się, że akcja związana jest z pojawieniem się już niedługo nowego singla. Jak widać Stone Sour postanowił w nietuzinkowy sposób promować swoją płytę. Informacja o dacie pojawienia się albumu również została oznajmiona w nietypowych okolicznościach - podczas porwania jednego z fanów do studia, w którym puszczono mu nowy album.

Trzeba być zatem czujnym, bo nie wiadomo czego jeszcze należy spodziewać się po zespole.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.