Ogromna wpadka fana Toola. Nie poznał legendarnego muzyka [ZDJĘCIE]

23.10.2019 15:00
Ogromna wpadka fana Toola. Nie poznał legendarnego muzyka [ZDJĘCIE] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Trudno w to uwierzyć, ale ten fan Toola naprawdę nie poznał legendarnego gitarzysty. Nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.

Gdy wybierasz się na koncert ulubionej kapeli, chcesz nagrać jak najwięcej i zrobić sporo fotek na pamiątkę. Po zakończeniu show często sporo ludzi zostaje w klubie czy na stadionie, żeby zrobić sobie zdjęcie na tle sceny. Tak zrobił właśnie jeden z fanów Toola, który wybrał się 22 października 2019 na koncert formacji. Nie wiedział jednak, do kogo zwrócił się po pomoc...

Ogromna wpadła fana Toola. Nie poznał legendarnego muzyka

Mężczyzna poprosił pierwszą lepszą osobę o zrobienie fotografii na tle sceny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zwrócił się akurat do... Eddiego Van Halena, którego nie poznał. Chwilę uwiecznił syn gitarzysty, Wolf Van Halen i podzielił się zdjęciem na social mediach. Zażartował, że był to zdecydowanie najfajniejszy moment na koncercie Toola.

Przeczytaj także

Wolf wrzucił również fotografie z koncertu Toola wyznając, że był to (jak zwykle) świetny koncert kapeli.

Eddie Van Halen ma raka gardła

Zdjęcie Eddiego z nieświadomym niczego fanem Toola zwróciło uwagę wielu fanów rocka i metalu nie tylko ze względu na śmieszną sytuację. Eddie Van Halen niedawno przeszedł operację, bowiem ma raka gardła. Fani mocno przejęli się jego stanem i każde nowe zdjęcie gitarzysty budzi wiele emocji.

Zobacz także: Eddie Van Halen ma raka gardła. Musiał przejść poważną operację

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.