08.07.2020 17:01

Ojciec z córką stworzyli blackmetalową piosenkę o znaczeniu noszenia maski podczas pandemii [WIDEO]

Rodzina fanów blackmetalu postanowiła stworzyć piosenkę specjalnie na czas pandemii. Ojciec i córka zaśpiewali utwór o maseczkach w ekstremalnym stylu.

Blackmetalowa piosenka o noszeniu maseczek
foto: kadr z wideo

Na świecie nadal trwa pandemia koronawirusa. Władze krajów objętych chorobą apelują do swoich mieszkańców o rozsądek i przestrzeganie obostrzeń. W większości miejsc publicznych nadal obowiązuje dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego oraz noszenie maseczek zakrywających nos oraz usta.

Blackmetalowa piosenka o noszeniu maseczek

Jednak coraz więcej osób lekceważy przepisy. Koronawirus spowszedniał, a ludzie uodpornili się na kolejne statystyki odnośnie zachorowań i ofiar publikowane przez media. W opozycji do takiej postawy stoją osoby, które zdają sobie sprawę z zagrożenia i apelują do sceptyków. Wśród nich znalazł się Vance Kotrla i jego córka.

Koronawirus
Koronawirus
Przeczytaj także Magazyn pełen zmarłych na COVID-19. Jaka jest tajemnica przerażającego miejsca?

Rodzina postanowiła nagrać piosenkę i teledysk, w którym opowiedzieliby w zachęcający sposób o tym, jak ważne jest noszenie maseczek ochronnych podczas pandemii. Ojciec i córka nie wymyślili jednak wesołej melodii i rymowanki, zamiast tego nagrali utwór blackmetalowy.

W opisie piosenki czytamy:

"

Bez względu na to, czy lubisz muzykę ludową, czy np. black meta. Pamiętaj, aby nosić maskę w miejscach publicznych, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim znajomym i sąsiadom.

To piosenka z prostym przekazem. Mamy nadzieję, że jest na tyle chwytliwa, że wbije się Wam w pamięć. Szerzcie miłość, a nie zarazki! "

Dzieło Vance'a i jego córki możecie zobaczyć poniżej:

Foto: Invision/Invision/East News
Foto: Invision/Invision/East News
Przeczytaj także Nick Cordero nie żyje. 41-letni aktor zmarł na COVID-19
Tagi: Rock News koronawirus