13.10.2015 09:47

Okładki Iron Maiden w Minionkowej wersji

Co by było, gdyby Eddie nie był paskudnym szkieletorem, a żółtym robotnikiem przypominającym cukierka? Zobaczcie galerię „Minionkowych” okładek Iron Maiden!

Okładki Iron Maiden w Minionkowej wersji
foto: croatian-crusader.deviantart.com/

Świat opanowała żółta fala. I nie, nie chodzi o żadną chorobę czy też inny „złoty deszcz”, jak śpiewała Beata... Wszystko to wina Minionków, które zawładnęły naszą planetą i szybko z niej nie odlecą.

Okazuje się, że świat metalu także nie jest obcy żółtym dziwadłom. Nie dość, że ich przedstawiciele odważyli się zagrać cover utworu „Eruption” Van Halen, to jeszcze próbują imitować swoim wyglądem gwiazdy rocka jak między innymi Slash, Freddie Mercury i Motorhead...

W heavy metalu ich jeszcze nie było, Minionki postanowiły więc wziąć się za Iron Maiden i wtargnęły na okładki płyt brytyjskiej kapeli. Nawet koncertówki nie były im straszne... Obejrzyjcie „przeżółkłą” galerię i sprawdźcie, co by było, gdyby stary, poczciwy Eddie zostałby zwolniony z funkcji maskotki Iron Maiden. Oto Iron Minion!

Za powstanie okładek Maidenów odpowiada internauta o pseudonimie croatian-crusader, czyli Robert z Chorwacji. Jego ulubionym superbohaterem jest Superman, heavymetalowym zespołem oczywiście Iron Maiden, a zajęciem przerabianie zdjęć i photoshopowe montowanie grafik najczęściej związanych właśnie z grupą Iron Maiden.

Która Minionkowa okładka podoba Wam się najbardziej?

Magda Słomka
Tagi: Iron Maiden Duperele