Okładki kultowych albumów w dobie koronawirusa - zobaczcie świetne przeróbki [FOTO]

28.03.2020 16:39
Okładki kultowych albumów w dobie koronawirusa - zobaczcie świetne przeróbki [FOTO] Fot. 6 Feet Covers / Paco Conde and B/Ferrari Press/East News

Jak wyglądałyby okładki najsłynniejszych płyt, gdyby dostosować je do panujących obecnie zasad bezpieczeństwa? Zobaczcie efekt projektu 6 Feet Covers.

W związku z panującą pandemią koronawirusa, rządy państw całego świata wprowadziły zaostrzenia zasad bezpieczeństwa. Zalecane jest między innymi przebywanie w odległości 2 metrów od siebie. Amerykańscy artyści postanowili sprawdzić, jak wyglądałyby okładki kultowych albumów muzycznych, gdy dostosować je do obecnych realiów. W tym celu przerobili płyty takich zespołów jak The Beatles, Queen czy KISS. Efekt znajdziecie poniżej.

Okładki kultowych albumów w dobie koronawirusa - zobaczcie świetne przeróbki [FOTO]

Paco Conde i Beto Fernandez to artyści z Los Angeles, którzy prowadzą profil na Instagramie o nazwie Activista Los Angeles. Tam właśnie zamieścili owoce swojej pracy, określonej mianem projektu 6 Feet Covers

Przeczytaj także

Panowie postanowili promować stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Jak wyznał jeden z nich, uznali, że wykorzystanie znanego, popkulturowego motywu to najlepszy sposób na zachęcenie ludzi do zachowania bezpiecznego dystansu. Każdy z wpisów został przez nic okraszony odpowiednim komunikatem. Efekty ich pracy prezentują się następująco:

Zobacz też: Superbohaterowie na kwarantannie. Jak wyglądałby plakaty filmów Marvela podczas epidemii koronawirusa? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.