Olej karpia! Zjedz w Mac Sabbath!

Magda Słomka
24.12.2014 12:14
Olej karpia! Zjedz w Mac Sabbath! Fot. kadr z wideo

Oto nowy cover band, w którym wokalista zamiast „zwykłych” nietoperzy je Bat Burgery... Posłuchajcie przeróbki „Iron Man” zatytułowanej „Frying Pan” (po polsku: „Patelnia”)!

Nastała era mac metalu i fast food metalu! Wyobrażaliście sobie kiedyś, że będziecie mieli okazję oglądać zespół przebrany za postacie z McDonald's, który przerabia piosenki Black Sabbath i śpiewa w nich o patelniach i cholesterolu? No to już macie.... To jest tak złe, że replay naciska się sam...

Tutaj, zamiast i tak już przerażającego Ronalda McDonalda, śpiewa Ronald Osbourne, gitarowe riffy Tony'ego Iommiego próbuje naśladować Mayor McCheese, na bębnach znajdziemy Hamburglara, a królem basu jest tu fioletowy Grimace z leniwym językiem.

Mało Wam? To nie wszystko! Na tej stronie internetowej znajdziecie kolejny cover fast foodowego zespołu, „Pair-a-buns”, czyli przeróbkę kawałka „Paranoid”. Ciekawe czy Książę Ciemności cieszy się z takiej konkurencji...

Jeśli pokochaliście tych dziwaków, tutaj możecie kupić sobie ich koszulki!

macc

Dalej wspominacie Happy Meala z uśmiechem, czy to już raczej przerażenie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.