Muniek Staszczyk nagrał utwór do filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Zobacz klip do kawałka "Ołów"

05.11.2019 13:39
Muniek Staszczyk nagrał utwór do filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Zobacz klip do kawałka "Ołów" Fot. Materiały prasowe

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to nowy polski film z plejadą gwiazd. Oficjalny utwór do produkcji nagrał Muniek Staszczyk. Zobacz teledysk do piosenki "Ołów".

Już 3 stycznia w kinach w całej Polsce pojawi się film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W produkcji wystąpi plejada polskich gwiazd. W sieci pojawił się właśnie klip do utworu promującego film. Jest to piosenka "Ołów", którą nagrał Muniek Staszczyk.

Zobacz także: "Jak zostałem gangsterem": znamy datę premiery i pełną obsadę. O czym opowie film?

"Ołów": Muniek Staszczyk w utworze do "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

"Jak zostałem gangsterem" to nowy polski film gangsterski, którego historia została oparta na faktach. Młody bohater produkcji, w którego postać wcieli się Marcin Kowalczyk, będzie musiał poradzić sobie z pragnieniem żądzy, władzy i pieniędzy. Widzowie będą świadkami jego transformacji w groźnego gangstera.

Przeczytaj także

Oprócz Kowalczyka na ekranie pojawią się m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior, Adam Woronowicz, Piotr Rogucki oraz Waldemar Kasta.

W sieci pojawił się właśnie klip obrazujący oficjalny utwór do filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Piosenkę "Ołów" nagrał Muniek Staszczyk, który niedawno zmagał się z problemami zdrowotnymi, a teraz wraca na scenę w wielkim stylu.

Jurek Zagórski, producent mojego solowego albumu, wymyślił świetny riff, będący skrzyżowaniem T.Rex z Jackiem White. Pomimo, że jest między nami 15 lat różnicy, to w rock'n'rollu kręci nas to samo. Inspiracją do napisania tekstu była rozmowa z moją córką Marysią. Marysia ma 26 lat, chłopaka Włocha, mieszka więc jedną nogą we Włoszech a drugą w Warszawie. Przyjechała do Polski na Boże Narodzenie rok temu. Był grudzień bez śniegu, w powietrzu smog, ołowiane warszawskie niebo... Szliśmy koło "Patelni", mijając Pałac Kultury, kiedy Mańka powiedziała "Wiesz ojciec, pomimo, że w Bergamo jest teraz dużo ładniejsza pogoda, to ja jednak kocham ten zafajdany chodnik", odpowiedziałem - "Córeczko, mamy piosenkę" - opowiada o utworze Muniek Staszczyk. 

Premiera filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" odbędzie się już 3 stycznia. Zobaczcie teledysk Muńka do utworu "Ołów".

Zobacz także: Polskie filmy, które ukażą się w 2020 roku. Wśród nich "Psy 3" i "Broad Peak"

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.