01.07.2020 11:59

Open'er Festival w wersji online rusza już dzisiaj! Gdzie oglądać i kto zagra?

To będzie wyjątkowy tydzień dla wszystkich fanów Open'era. Chociaż nie pojawią się fizycznie na terenie festiwalu, jak co roku przez kilka dni towarzyszyć będą im ogromne emocje.

Open'er Festival w wersji online rusza już dzisiaj! Gdzie oglądać i kto zagra?
foto: PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Już w środę (1 lipca), kiedy rozpoczynałaby się tegoroczna edycja festiwalu, wystartuje specjalny projekt - Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE! Na stronie opener.pl codziennie pojawią się retransmisje legendarnych festiwalowych koncertów, które odbywały się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady.

Open'er Festival 2020 online - gdzie oglądać?

Zobaczymy między innymi występy open’erowych headlinerów: Radiohead, Foo Fighters, Queens Of The Stone Age, czy pierwszy koncert Kasabian z 2010 roku. Nie zabraknie również szczególnych momentów z polskimi mistrzami, których już z nami nie ma: Penderecki//Greenwood oraz Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch.

Koncert
Koncert
Przeczytaj także Open'er Festival ogłosił tegoroczny line-up. W nowej formule nie zabraknie gwiazd

Przeżyjemy ponownie występy Royal Blood, Jungle, Die Antwoord, The 1975, jednorazową reaktywację Cool Kids Of Death czy deszczowy i niezwykle kolorowy koncert Brodki po wydaniu przełomowego albumu "Granda".

Pełną rozpiskę planowanych transmisji zobaczycie poniżej:

OPENER_take_me_there_lineup_1920x1080

Na tym jednak nie koniec. Wspominając poprzednie edycje, będzie można pomyśleć o przyszłorocznej. Jeszcze przed rozpoczęciem Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE fani poznają kolejnych artystów, którzy wystąpią na terenie Lotniska-Kosakowo w 2021 roku.

Inauguracja wydarzenia zbiega się również ze startem sprzedaży biletów na Open'era 2021. Pula Regular Tickets będzie dostępna od 1 lipca na altersklep.pl.

Płyty
Płyty
Przeczytaj także Premiery płyt rockowych i metalowych: maj 2020. Na jakie albumy czekamy?
Tagi: Rock News Open'er Festival