Open'er 2019 najdroższą edycją w historii festiwalu

08.07.2019 11:44
Open'er 2019|undefined Fot. . MAREK ZAJDLER/East News

Open'er 2019 już za nami. Na festiwalu wystąpiła masa znanych artystów. Publiczność mogła usłyszeć m.in. Kylie Minogue, Lanę Del Rey czy LP.

18. edycja Open'er Festival już za nami. W 2019 roku na scenie pojawili się światowej sławy artyści. Każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Fani rocka mogli usłyszeć Gretę Van Fleet czy The Smashing Pumpkins. Ci, którzy kochają indie rock mieli okazję zobaczyć na scenie chociażby Lanę Del Rey. Sporym zaskoczeniem okazała się także obecność aktorów ze Stranger Things.

Open'er 2019 najdroższą edycją w historii

Okazuje się, że Alter Art na 18. edycję Open'era wydał sporą sumę pieniędzy. Szef agencji, Mikołaj Ziółkowski przyznał, że w tym roku na booking przeznaczyli rekordową kwotę. Na portalu cgm.pl czytamy:

Budżet artystów, czyli budżet muzyczny festiwalu jest największy w historii. Jest większy niż w ubiegłym roku, jest rekordowy. Budżet na wszelkie aktywności, które są obok muzyki albo uzupełniają to, co się dzieje na festiwalu lub stanowią integralną część festiwalu, też jest rekordowy. Tegoroczna edycja pod tym względem jest absolutnie rekordowa

Przeczytaj także

Na uczestników i organizatorów czekało spore wyzwanie. Zawsze po poprzednich edycjach oczekiwania są wysokie. W 2018 roku na scenie pojawili się Depeche Mode, Gorillaz, Massive Attack i Bruno Mars, a na samo wydarzenie przybyło ok. 140 tysięcy osób. W tym roku frekwencja była nieco niższa, ale publiczność jak zwykle bawiła się świetnie.

Zobacz także: LP na Open'er Festival 2019 [GALERIA]  

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.