Opętany Dave Grohl morduje kumpli z Foo Fighters w trailerze horroru ''Studio 666'' [WIDEO]

13.01.2022 13:38
Horror Foo Fighters ''Studio 666'' Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

W kiczowatym filmie Foo Fighters zagrali Kerry King i Lionel Richie. Zobaczcie zwiastun horroru ''Studio 666''.

''Studio 666'' to horror, w którym zobaczymy, jak Foo Fighters przenosi się do rezydencji Encino, by skupić się na nagrywaniu nowego albumu. W posiadłości Dave Grohl zaczyna zmagać się z nadprzyrodzonymi siłami, które zagrażają zarówno ukończeniu albumu, jak i życiu członków zespołu. W filmie, oprócz oczywiście zespołu zagrali Whitney Cummings, Leslie Grossman, Will Forte, Jenna Ortega i Jeff Garlin. Zobaczcie zwiastun tej produkcji.

Polecamy

Zobacz zwiastun horroru ''Studio 666'' z Foo Fighters [WIDEO]

Reżyser filmu BJ McDonnell zdradza:

''Studio 666'' to idealne połączenie wszystkich rzeczy, które kocham. Rock, horror i komedia w niezwykle porywającym filmie. Jestem podekscytowany, że połączyłem siły z Foo Fighters, aby stworzyć ten oldschoolowy film. 

W trailerze widzimy, jak kapela pracuje nad nowym albumem, ale Dave Grohl nagle zaczyna dziwnie się zachowywać i atakować kolegów z kapeli. Zapowiada się kiczowata jazda bez trzymanki i z dużą ilością tryskającej krwi.

Dave Grohl tak wypowiedział się na temat horroru ''Studio 666'':

Podobnie jak większość twórczości Foo, «Studio 666» zaczęło się od naciąganego pomysłu, który przerodził się w coś większego, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Kręcąc go w tym samym domu, w którym nagraliśmy nasz najnowszy album «Medicine at Midnight» (mówiliśmy, że to miejsce jest nawiedzone!), chcieliśmy uchwycić klasyczną magię, którą miały wszystkie nasze ulubione filmy rock and rollowe, ale z niespodzianką: przezabawnym rozlewem krwi. Teraz, z pomocą Toma Ortenberga i teamu Open Road Films, możemy wreszcie ujawnić nasz najpilniej strzeżony sekret ostatnich dwóch lat. Przygotujcie się na śmiech, krzyk i chowanie głowy w popcorn. 

Polecamy

Horror ''Studio 666'' z Foo Fighters: Kiedy premiera?

Oparte na opowiadaniu Dave’a Grohla oraz scenariuszu Jeffa Buhlera i Rebecci Hughes ''Studio 666'' zostało wyprodukowane przez Johna Ramsaya i Jamesa A. Rotę z Roswell Films i Therapy Studios. Wyreżyserowany przez BJ McDonnella film ma wejść na ekrany w ponad 2000 kin 25 lutego 2022 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.