24.07.2015 14:39

Opeth wyda książkę z nieznanymi utworami!

Z okazji 25-lecia istnienia zespołu, Opeth wyda książkę opisującą historię kapeli. Czego jeszcze możemy spodziewać się po „Book Of Opeth”?

Opeth wyda książkę z nieznanymi utworami!
foto: rocket88books.com

Szwedzka grupa od kilku lat pracowała nad tym, by zebrać wszystkie najważniejsze historie o sobie w jedno miejsce. A w zasadzie dwa, bo książka ukaże się w dwóch odsłonach...

Do publikacji dołączone będą niepublikowane wcześniej kawałki kapeli – „Atonement” oraz „Demon Of The Fall”.

Książkę kupicie w wersji standardowej za 40 funtów oraz specjalnej za 250 funtów. Skąd taka różnica w cenie? Ta druga została stworzona w limitowanej edycji – powstało tylko 500 sztuk tego dzieła. Każda z nich zostanie podpisana przez samego lidera - Mikaela Akenfeldta!

Zobaczcie, jak prezentuje się wnętrze publikacji!

W książce znajdziemy ponad 100 niepublikowanych dotąd zdjęć kapeli. Ma to być pierwsza prawdziwa i kompletna historia grupy. Co napisało o niej wydawnictwo Rocket 88, które odpowiada za publikację „Book Of Opeth”?

"

Ta bogato ilustrowana historia prezentuje wyjątkową opowieść o zespole Opeth od wczesnych lat po dzisiejsze. Wszystko zaprezentowane będzie w chwalebnych, ciemnych barwach. Historia została opowiedziana w pierwszej osobie przez Mikaela, resztę zespołu, przyjaciół, byłych członków i współpracowników została okraszona ilustracjami Travisa Smitha. "

Premiera książki odbędzie się w grudniu 2015 roku, ale już teraz możecie kupić ją w wersji pre-order na oficjalnej stronie „Book Of Opeth”.

Skusicie się na którąś z wersji książki?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Opeth