09.08.2018 16:10

Organek i Kazik Staszewski wykonali „Polskę” Kultu na koncercie Męskiego Grania

Podczas koncertu trasy Męskie Granie w Krakowie doszło do niezwykłego spotkania na scenie dwóch gwiazd polskiego rocka.

Organek i Kazik Staszewski wykonali „Polskę” Kultu na koncercie Męskiego Grania
foto: kadr z wideo

Wśród wykonawców czwartego koncertu tegorocznej trasy koncertowej Męskie Granie, który odbył się 4 sierpnia 2018 w Krakowie w Centrum Sportu Parkowa byli m.in. Kult i Organek. Zespół Tomasza Organka występował tuż po grupie Kazika Staszewskiego. Panowie stwierdzili, że to doskonała okazja, by zaśpiewać coś razem.

W trakcie występu Organka toruński zespół nieoczekiwanie zagrał cover słynnego utworu z repertuaru Kultu, „Polska”. W trakcie jego wykonywania do muzyków dołączył Kazik, by odśpiewać swój kultowy, ponadczasowy tekst. Zobaczcie, jak wypadło to wykonanie:

4 sierpnia 2018 w Krakowie zagrali także L.Stadt, The Dumplings, Mela Koteluk, Coma, Męskie Granie Orkiestra, Leski, Mery Spolsky, Ted Nemeth, niXes, Rosalie.

Męskie Granie – trasa 2018. Kto zagra i gdzie kupić bilety?

Przed nami jeszcze 3 koncerty  trasy, którą promuje utwór „Początek” w wykonaniu Korteza, Dawida Podsiadły i Krzysztofa Zalewskiego. Męskie Granie zawita do Gdyni, Warszawy i Żywca. Sprawdźcie, jacy wykonawcy wystąpią na poszczególnych koncertach i gdzie można kupić bilety na koncerty, a także jakie utwory wykonuje Męskie Granie Orkiestra.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Kult Kazik Staszewski Organek Męskie Granie