Organek zaprezentował nowy singiel "Niemiłość" z nadchodzącej płyty

Joanna Chojnacka
19.02.2019 12:05
Organek zaprezentował nowy singiel "Niemiłość" z nadchodzącej płyty Fot. Karol Makurat/REPORTER

Tomasz Organek zapowiedział reedycję płyty "Czarna Madonna" na marzec 2019 roku. Na albumie znajdzie się pięć nowych utworów.

Grupa Organek wyda reedycję swojej drugiej studyjnej płyty "Czarna Madonna" z 2016 roku. Krążek ukaże się w całkiem nowej szacie graficznej oraz nie zabraknie na nim nowych kompozycji. Zespół na ponad miesiąc przed premierą zaprezentował singiel promujący nadchodzący album.

Przeczytaj także

Organek z nowym singlem "Niemiłość"

Materiał pojawi się w sklepach w formie dwupłytowego albumu już 29 marca 2019 roku. Poza utworami znanymi słuchaczom z poprzedniego wydania, usłyszymy także pięć nowych kompozycji. Dwie spośród nich to utwory do tekstów Edwarda Stachury: "Jestem niczyj" oraz "Wędrówką życie jest człowieka". Innym znanym publiczności nagraniem jest „Ta nasza młodość” (autorstwa Zygmunta Koniecznego i Tadeusza Śliwiaka). Dodatkowo na płycie pojawią się także dwie zupełnie premierowe kompozycje zespołu. Nowy krążek zapowiada singiel "Niemiłość", o którym opowiedział lider zespołu, Tomasz Organek:

Całość promuje singiel "Niemiłość" nawiązujący tytułem do filmu Andrieja Zwiagincewa poruszającego temat braku miłości, pogardy, samotności i odrzucenia. Utworem tym chcemy zabrać głos w sprawie obecnie panującego w Polsce nastroju niepokoju i rozlewającej się nienawiści. 

Zobacz też: >>10 ciekawostek o Tomaszu Organku, o których nie wiecie<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.