12.08.2019 12:06

Organizator szturmu na Strefę 51 stworzył własny festiwal muzyczny

Matty Roberts, który kilka tygodni temu wstrząsnął internetem przez wydarzenie "Szturm na Strefę 51" postanowił wykorzystać popularność hipotetycznej imprezy i zorganizował festiwal Alien Stock.

Kosmita
foto: shutterstock.com

Jeżeli byliście niedawno w internecie, to prawdopodobnie widzieliście posty związane z Strefą 51 i szturmem na to miejsce. Hipotetyczne wydarzenie związane z tym było oczywiście żartem, ale kilku celebrytów poparło inicjatywę - wśród nich był m.in. Danny Trejo, czy kucharz Guy Fieri, który zaoferował, że może gotować jedzenie dla uczestników imprezy.

Twórca szturmu na Strefę 51 organizuje festiwal

Jeżeli nadal was interesuje "zobaczenie tamtych kosmitów", to organizator tego wydarzenia Matty Roberts ma nową propozycję - festiwal dla wszystkich fanatyków kosmitów o nazwie Alien Stock. Impreza ma się odbywać w dniach 19-22 września 2019 roku (wtedy, gdy pierwotnie miał się wydarzyć "szturm").

Pornhub seks z obcymi
Pornhub seks z obcymi
Przeczytaj także Szturm na Strefę 51 pobudził internautów. Pornhub przeżywa inwazję poszukujących seksu z kosmitami

Wydarzenie będzie miało miejsce w Rachel, w stanie Nevada. Miejscowość liczyła 54 mieszkańców w 2010 roku i jest oddalona niecałe 27 mil od Strefy 51. 

Organizator imprezy zabrał głos w wywiadzie z 23ABC News:

"

Chcę zrobić coś pozytywnego, pełnego energii, bezpiecznego i przynoszącego przychody dla niezamieszkanych terenów Nevady.

Przygody byłyby fajne, ale nie chce być uznawany za kogoś, kto się sprzedał. Nie interesuje mnie aspekt pieniężny. Przede wszystkim nigdy nie myślałem, że zrobię coś takiego. Chcę, żeby ludzie się dobrze bawili. "

W oficjalnym oświadczeniu Robertsa możemy przeczytać, że podczas Alien Stock będziemy mogli urządzić kemping, posłuchać muzyki, obejrzeć instalacje artystyczne oraz uczestniczyć w "występach-niespodziankach". Czy w takim razie na imprezie pojawią się Lil Nas X i Guy Fieri? O tym się wkrótce przekonamy.

Roberts przestrzegł jednak, że aby wziąć udział w imprezie należy być doświadczonym w kempingu, wspinaczce i dostosowanym do przetrwania w gorącym pustynnym klimacie, a także posiadać sprawny pojazd. Festiwal Alien Stock będzie darmowy.

Myślicie, że w Strefie 51 są kosmici?

Tagi: Rock News