Oto druga najmłodsza w historii laureatka Grammy. Ma zaledwie 9 lat!

15.03.2021 13:00
Oto druga najmłodsza w historii laureatka Grammy. Ma zaledwie 9 lat! Fot. Invision/Invision/East News

Bycie córką Jaya-Z i Beyonce niesie ze sobą pewne korzyści - jedną z nich jest to, że Blue Ivy stała się drugą najmłodszą zdobywczyni Grammy w historii nagród.

9-latka wygrała Grammy. To druga najmłodsza laureatka w historii

Blue Ivy Carter w wieku 9 lat zdobyła swoją pierwszą nagrodę Grammy. Najstarsza córka Jaya-Z i Beyonce była nominowana wraz ze swoją mamą w kategorii Najlepszy teledysk za wideo do "Brown Skin Girl".

Polecamy

Ich zwycięskie dzieło możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Blue Ivy jest drugą najmłodszą laureatką Grammy. Najmłodszą pozostaje Leah Peasall, która miała jedynie 8 lat, gdy wygrała nagrodę za Album Roku w 2002. Nagrodzono wówczas soundtrack do filmu "Bracie, gdzie jesteś?".

Blue Ivy ma jednak jeszcze do pokonania długą drogę, by dorównać w tej kategorii swoim rodzicom. Beyonce ma obecnie 28 statuetek, będąc drugą najczęściej nagradzaną artystką w historii Grammy, natomiast papa Jay posiada równie godną pozazdroszczenia półkę z 22 nagrodami. Łącznie Carterowie mają więc 51 statuetek. Całkiem przyzwoity wynik.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.