Oto kot, który śpiewa przeboje Led Zeppelin i Ozzy'ego, bo jest bardziej utalentowany od ciebie

13.01.2022 12:50
Oto kot, który śpiewa przeboje Led Zeppelin i Ozzy'ego, bo jest bardziej utalentowany od ciebie Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Internet skrywa wiele magicznych materiałów. Jednym z takich są filmiki z pięknym kicurem, który "śpiewa" przeboje Zeppelinów i Ozzy'ego. Zobaczcie to absurdalne połączenie.

Kot śpiewa przeboje Led Zeppelin i Ozzy'ego Osbourne'a

Użytkownik TikToka o ksywie Narutobravoo wrzucił jakiś czas temu wideo, na którym pewien kicur prezentuje swoje umiejętności wokalne. Z pomocą nadszedł inny tiktoker, kparz, który postanowił połączyć wokal kota z legendarnymi riffami znanych zespołów. 

Polecamy

Posłuchajcie, jak ktoś śpiewa "Immigrant Song" Zeppelinów oraz "Crazy Train" Ozzy'ego:

Polecamy

Umówmy się - sam pomysł nie jest tragiczny, ale jego wykonanie woła o pomstę do nieba. Lekkie obrobienie wokali sprawiłoby, że efekt końcowy byłby znacznie lepszy. Ale rozumiemy, że na TikToku liczą się wyświetlenia zdobywane po najmniejszej linii oporu. Czyli trochę jak wszędzie w internecie. Tak, liczymy w tym również nasz serwis.

Jak pewnie pamiętacie, w 2020 roku wokalista Black Sabbath opublikował swój solowy album "Ordinary Man" i już szykuje się do wydania kolejnej płyty. Artysta zdradził w połowie 2021 roku, że wraz z producentem/gitarzystą Andrew Wattem ma już napisane 14 kawałków.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.