07.01.2020 16:34

Oto najbardziej rockowy chleb w Polsce. Lidl sprzedaje "Bochenek Rhapsody"

To się nazywa chwytliwa reklama. Zobaczcie, jak Lidl postanowił nawiązać do twórczości grupy Queen.

Queen
foto: Photoshot/REPORTER/East News

O Queen nadal jest głośno, nie tylko z powodu tras koncertowych, ale również ze względu na "Bohemian Rhapsody", który stał się kinowym hitem. Produkcja zdobyła 4 Oscary, jak również 2 Złote Globy oraz pojawiła się w Top 100 najbardziej dochodowych filmów wszech czasów. Utwór "Bohemian Rhapsody" to jeden z najukochańszych utworów fanów Queen i Lidl postanowił puścić oko do wielbicieli brytyjskiej legendy.

Oto najbardziej rockowy chleb w Polsce. Lidl sprzedaje "Bochenek Rhapsody"

7 stycznia 2020 roku na fanpage'u Lidla na Facebooku pojawiło się zdjęcie chleba. Co ma wspólnego pieczywo z Queen? Otóż na fotografii produktu widnieje napis... "Bochenek Rhapsody". Zdjęcie został dodatkowo opisane "Zdobędzie pierwsze miejsce na Twojej prywatnej liście śniadaniowych przebojów". Taka gra słów od razu spodobała się fanom Queen, którzy nie mogli przejść obok zabawnej reklamy.

Moshpit przy Bohemian Rhapsody
Moshpit przy Bohemian Rhapsody
Przeczytaj także Moshpit przy "Bohemian Rhapsody"? Fani The Ghost Inside udowodnili, że to możliwe [WIDEO]

W związku z sukcesem filmu "Bohemian Rhapsody", Queen odnosi kolejne sukcesy. Utwór "Bohemian Rhapsody" trafił po raz trzeci na listę Billboardu. Co więcej streamowanie muzyki Queen zwiększyło się trzykrotnie w porównaniu do 6 miesięcy przed premierą filmu.   

Zobacz także: Czy wiesz, że... Adam Lambert zagrał epizodyczną rolę w filmie "Bohemian Rhapsody"?

Tagi: Rock News Queen