Oto najgorszy cover „Sweet Child O' Mine” Guns N' Roses

Aleksandra Degórska
26.05.2017 15:25
Oto najgorszy cover „Sweet Child O' Mine” Guns N' Roses Fot. kadr z wideo

Ciężko dotrwać do końca, ale jeśli już Ci się uda, to nic już nie będzie takie samo...

Kiedy masz naprawdę zły humor, nic Ci nie wychodzi, myślisz, że naprawdę źle grasz... wtedy musisz obejrzeć to nagranie i przekonać się, że niektórzy są naprawdę beznadziejni. Nie ma nic gorszego, gdy znany i lubiany rockowy hit ktoś zagra w taki sposób, że więdną uszy. Tak więc szykujcie się na muzyczne tortury.

Guns N' Roses i najgorszy cover Sweet Child O' Mine

Mamy zatem konkurs talentów, na scenę wychodzi młoda kapela i zaczyna grać „Sweet Child O' Mine”, ale te dźwięki wcale nie przypominają tego, czego znamy. Gdy pojawia się wokal zaczyna się prawdziwa tragedia. Czy ten frontman naprawdę tak śpiewa, czy ktoś majstrował przy tym nagraniu?

Śpiewać każdy może... ale nie powinien, szczególnie jeżeli chodzi o naprawdę legendarny repertuar. Guns N' Roses sprzedał ponad 100 milionów egzemplarzy sprzedanych albumów i doczekał się wielu coverów, ale ci muzycy za to złe wykonanie będą smażyć się w piekle. Jeszcze przed nimi długa droga, żeby zagrać naprawdę dobrze i wygrać jakikolwiek konkurs.

Mało Wam takich dziwnych nagrań? Zerknijcie na nasze zestawienie 10 najgorszych coverów Guns N' Roses - jest moc!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.