Oto wywiad z Behemoth sprzed niemal 30 lat. Takiego Nergala nie pamiętacie [WIDEO]

31.03.2021 17:21
Behemoth Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W sieci pojawił się archiwalny wywiad z przedstawicielami grupy Behemoth. Nagranie ma już niemal 30 lat i może zaskoczyć wielu fanów Nergala.

O liderze Behemoth, Adamie Nergalu Darskim można powiedzieć wiele. Jedni uważają go za świetnego artystę, inni skłaniają się ku opinii, że stara się być kontrowersyjny na siłę. Jednak każdy, kto widział chociaż jeden wywiad z "naczelnym polskim satanistą" musi przyznać, że muzyk jest elokwentny, potrafi bronić swojego zdania i nie brakuje mu obycia przed kamerą.

Behemoth: Wywiad z zespołem z 1993 roku 

Podobnie jak imponująca kariera Behemoth, również umiejętności biznesowe i medialne Nergala to efekt jego ciężkiej pracy. Muzyk założył zespół w wieku zaledwie 14 lat i od tej pory nie przestaje tworzyć muzyki, koncertować i osiągać kolejnych celów.

Polecamy

Dzisiaj oglądając relacje na Instagramie czy występy Nergala w telewizji trudno w to uwierzyć, jednak Adam nie zawsze zachowywał się pewnie i swobodnie przed kamerami. Na fanpage'u "Najlepsze smaczki ze starych, polskich zinów" możemy znaleźć wywiad reprezentantów Behemoth z 1993 roku, na którym trudno rozpoznać przebojowego i wygadanego dzisiaj Nergala.

Grupa Darskiego istniała wówczas dopiero 2 lata, jednak podpisała już kontrakt na wydanie drugiego materiału demo, o czym opowiedział pokrótce Nergal w rozmowie, którą możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.