Ozzy: Marihuana to tylko liść

Aleksandra Degórska
08.11.2016 09:57
Ozzy: Marihuana to tylko liść Fot. Amy Harris/Invision/AP/link; Caryca Pejnta

Muzyk popiera legalizację trawki, bo wtedy rząd będzie kontrolować hodowców. Dlaczego wokalista doszedł do takiego wniosku?

Kwestia legalizacji marihuany jest nadal palącą sprawą i co rusz pojawiają się kolejne wypowiedzi dotyczące tej sprawy. Jednym z muzyków, który podzielił się swoimi przemyśleniami na te temat, był Anthony Kiedis. Wokalista jest zdania, że każdy nastolatek powinien spróbować trawki. Muzyk sam wychowuje swojego syna Everly'ego i uważa, że palenie jest doświadczeniem, które każdy nastolatek powinien przeżyć, by rozwinąć swoją świadomość.

Również Ozzy Osbourne popiera zalegalizowanie marihuany, które będzie poruszane podczas głosowania w 9 stanach w USA 8 listopada 2016 roku. Tak wyjaśnia swoją decyzję:

To tylko liść, więcej trucizny jest w tytoniu. Pozytywną sprawą dotyczącą legalizacji jest fakt, że ludzie, którzy hodują nielegalnie marihuanę mają gdzieś to czego używają do nawożenia. Mój bliski przyjaciel palił to każdego dnia i umarł od najgorszego raka gardła. Jednak, gdyby ta kwestia była regulowana przez rząd, mieliby narzucone limity: nie możesz tego mieszać z tamtym... Dzięki temu byś nie chorował.

Te przemyślenia wpłynęły również na jego decyzję, żeby skończyć ze wszelkimi nałogami:

Nie piłem, nie brałem narkotyków i nie paliłem od prawie 4 lat. Nie chcę umrzeć tak wcześnie. Wszyscy kolesie, z którymi piłem już nie żyją.

Choć Ozzy Osbourne nie jest zadowolony z bycia trzeźwym, to jednak nie chce się upijać, bo wie jakie są konsekwencje. Ostatnio muzyk postanowił walczyć z kolejnym swoim uzależnieniem - seksoholizmem.

Wszystko zaczęło się w momencie, gdy świat obiegła informacja, że po 33 latach wspólnych latach Ozzy i Sharon postanowili się rozejść. Żona wokalisty dowiedziała się, że prowadził on podwójne życie romansując z Michelle Pugh. Sharon postanowiła zatem wyleczyć Ozzy'ego z seksoholizmu wysyłając go na terapię.

Podzielacie zdanie Ozzy'ego dotyczące marihuany?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.