Ozzy Osbourne będzie promować kozią jogę w kolejnym sezonie swojego reality show?

Olga Konarzycka
08.06.2018 10:12
Ozzy Osbourne będzie promować kozią jogę w kolejnym sezonie swojego reality show? Fot. East News/ ANDRZEJ BANAS/ POLSKA PRESS/ Polska Press/Pixabay/Gorkhs

W trzecim sezonie reality show „Ozzy & Jack’s World Tour” Ozzy Osbourne kolejny raz wyruszy na wycieczkę po USA. I tym razem muzyk odwiedzi wiele ciekawych miejsc, w których m.in wydoi krowę oraz spróbuje koziej jogi.

Ozzy Osbourne już nie raz miał do czynienia ze zwierzętami. Ty razem jednak nie próbuje wykurzyć z domu bezdomnego kota czy odgryźć głowy nietoperzowi. Postanawia za to miło spędzić czas w towarzystwie kóz.

Ozzy & Jack’s World Tour              

13 czerwca 2018 roku w stacji A&E zadebiutuje trzeci sezon „Ozzy & Jack’s World Tour”. Podczas reality show Ozzy po raz kolejny przemierzy kamperem Stany Zjednoczone. W poprzednich sezonach odwiedził przy tym na na przykład Muzeum Historii Pogrzebów czy mistrza Samurai, gdzie dowiedział się jak stworzyć katanę.

Wcześniej Ozzy podróżował jedynie ze swoim synem, Jackiem. Tym razem do załogi kampera dołączy również młodsza córka muzyka z małżeństwa z Sharon. W zapowiedzi nadchodzących przygód rodziny Osbourne, widzimy nawet Kelly za kierownicą oraz przerażonego tym faktem ojca, który rozważa nawet zapięcie dwóch kompletów pasów bezpieczeństwa.

Co czeka Ozzy’ego w trzecim sezonie „Ozzy & Jack’s World Tour"?

Lider Black Sabbath w opublikowanym 7 czerwca 2018 roku wywiadzie dla Rolling Stone przyznał, że w tym sezonie musiał nieco bardziej na siebie uważać – podczas kręcenia programu przygotowywał się bowiem do nadchodzącej solowej trasy koncertowej. Wciąż jednak możemy zobaczyć go wraz z córką bawiącego się dynamitem czy zjeżdżającego po szklanej zjeżdżalni znajdującej się ponad 300 metrów nad ziemią.

Podczas show okazało się również, że Ozzy potrafi wydoić krowę. Zapytany w wywiadzie przez dziennikarza Rolling Stone, gdzie posiadł takie umiejętności opowiedział historię z lat młodości. Gdy w latach 70. intensywnie koncertujący muzyk zmagał się z jetlagiem, z samego rana udawał się do mieszkającego niedaleko farmera. Mężczyzna doił krowy codziennie i postanowił udzielić Ozzy’emu kilku wskazówek.

Gdy to zrobiłem [w programie] wszyscy pytali „Skąd wiesz jak to się robi?” na co ja odpowiadałem „ Wiesz, jestem nie tylko piosenkarzem

Ozzy Osbourne miłośnikiem koziej jogi?

Żeby jednak nie było zbyt emocjonująco Ozzy postanowił zrelaksować się przy pomocy koziej jogi. W zapowiedzi programu możemy zobaczyć klęczącego muzyka z małą kózką wskakującą mu na plecy. Na dodatek koziołek ubrany jest w różowy tiul i komplet skrzydełek. Dziennikarz Rolling Stone poruszył ten temat podczas rozmowy z muzykiem.

„O tak. To była kozia joga. Było zabawnie. To znaczy, kozia joga jest super. Normalnie nie uprawiam jogi, ale chcę zacząć.”

Kozia joga – co to w ogóle jest?

Praktykowanie jogi w towarzystwie zwierząt jest coraz popularniejsze. Zaczęło się od tak zwanej dogi czyli jogi ćwiczonej wspólnie z psami. Z czasem jogini postanowili zaangażować w trening również małe kozy. Podczas gdy oni rozciągają się i wyginają w kolejnych trudnych do pojęcia dla przeciętnego człowieka pozycjach, kózki wesoło biegają wkoło i wskakują ćwiczącym na plecy.

kozia joga Fot. foto: East News/MARK RALSTON/AFP

Rola kóz polega jednak nie tylko na ugniataniu kopytkami pleców wymęczonych joginów czy też pozbawiania ich resztek równowagi. Chodzi przede wszystkim o terapeutyczny wpływ zwierząt na uczestników zajęć. Skaczące dookoła nich stadko małych koziołków momentalnie wprawia ćwiczących w dobry nastrój i gwarantuje ciągły uśmiech podczas trwania zajęć.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.