07.12.2018 15:14

Ozzy Osbourne: "Jeb*ć święta, nienawidzę ich!"

Wokalista Black Sabbath w dosadnych słowach opowiedział, że nie przepada za świętami. Muzyk woli pracować i przygotowywać się do koncertów.

Ozzy Osbourne
foto: OLI SCARFF/AFP/EAST NEWS, Pixabay, Paint

Okrzyknięty Księciem Ciemności Ozzy Osbourne co jakiś czas rzuca w wywiadach kontrowersyjnymi opiniami. Po latach każdy przyzwyczaił się już do wyskoków poczciwego dziadka heavy metalu, takich jak konkursy wciągania kokainy czy przysypianie na egzaminie na prawo jazdy. Jednak muzyk podkreśla, że nie ma zamiaru przejść na emeryturę i udowadnia, że mimo wieku nie ma zamiaru dostosowywać się do otoczenia. 

Ozzy Osbourne nienawidzi świąt

Tym razem Ozzy stwierdził, że nie przepada za świąteczną atmosferą. Uznał, że Boże Narodzenie to tradycja dla dzieci i klientów sklepów, a on w te dni woli pracować. 

"

Zawsze mówiłem Sharon "Jeb*ć święta, nienawidzę ich". W Sylwestra gramy koncert, wole spędzać świąteczny czas pracując. Przywitamy 2019 rok z wielkim hukiem! "

Line-up Sylwestra z Ozzym w Los Angeles uzupełni Rob Zombie, Marilyn Manson, Jonathan Davis i Body Count. 

Ozzy Osbourne - kłopoty ze zdrowiem

Całkiem niedawno dalsza kariera Ozzy'ego Osbourne'a stanęła pod znakiem zapytania. Muzyk trafił do szpitala w październiku 2018 roku z powodu infekcji ręki. Sprawa okazała się na tyle poważna, że muzyk musiał odwołać koncerty trasy pożegnalnej. Fani wokalisty bali się, że po kilku operacjach ich ulubieniec nie wróci na scenę, na szczęście dziadek Ozzy ma się już dobrze i gra dalej.

Ostatni koncert Księcia Ciemności w Polsce odbył się w 2018 roku. Muzyk pojawił się na Impact Festivalu w krakowskiej TAURON Arenie w towarzystwie Galactic Empire i Bullet For My Valentine.

Joanna Chojnacka
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele Black Sabbath