Ozzy Osbourne był narkotyzowany przez żonę. Chciała, by przyznał się do zdrady
Mateusz Wysokiński
06.11.2018 17:04
Ozzy Osbourne był narkotyzowany przez żonę. Chciała, by przyznał się do zdrady Fot. eastnews.pl

Małżeństwo Ozzy’ego Osbourna i jego żony Sharon jest dalekie od standardowych. Kobieta, która wielokrotnie była ofiarą zdrad samozwańczego Księcia Ciemności znalazła bardzo oryginalną i niekonwencjonalną metodę uzyskiwania prawdy od niewiernego małżonka. Mowa tu o narkotykach.

Ozzy Osbourne nie raz szokował opinię publiczną. Wokalista Black Sabbath wielokrotnie znajdował się w opałach z powodu ekscentrycznego podejścia do życia. Jak się okazuje, żona słynnego skandalisty przejęła część jego destrukcyjnych zachowań. Sama wyznała, że faszerowała Osbourne'a narkotykami, by ten wyznał jej prawdę o swoim romansie.

Sharon Osbourne narkotyzowała Ozzy'ego

Menadżerka, a zarazem żona, do odkrycia zdrady zmuszona była sięgnąć po niekonwencjonalne środki. Kobieta przez długie miesiące podejrzewała, że Osbourne jest daleki od sakramentalnej wierności. Okazało się, że kochanką Księcia Ciemności była Michelle Pugh, znana stylistka gwiazd. Kobieta pracowała u Osbourne'a jako fryzjerka. Romans pary kwitł, pomimo trzydziestoletniej różnicy wieku. O kontrowersyjnej metodzie wyciągania prawdy, Sharon Osbourne opowiedziała w wywiadzie z The Sun

Zostałam poniżona. Ozzy wysłał mi maila, który miał przesłać do jednej ze swoich kobiet. Potem wziął tabletki nasenne. Dodałam jeszcze dwie do jego drinka, a potem o wszystko wypytałam. Wyśpiewał jak na spowiedzi. Nigdy, przenigdy nie powiedziałby mi prawdy. Było mu wstyd i bał się. Znam go wystarczająco długo. Wiem, jaki jest. Wiem, co myślał. Uwierzyłam mu, a pół roku później dowiedziałam się, że to wcale nie koniec i że są inne. Dopiero wtedy przyznał: „Jestem uzależniony. Nic na to nie poradzę". Nic tak nie boli, jak brak wierności.

Ozzy Osbourne ma problem z seksem?

Sharon Osbourne planowała w 2016 roku rozwód , który zakończyłby trwające 33 lata małżeństwo. Na szczęście, kobieta wybaczyła swojemu mężczyźnie i dała mu jeszcze jedną szansę. Niewierny mąż w ramach pokuty zmuszony został do podjęcia terapii. Okazało się, że jest zaawansowanym seksoholikiem.

Wokalista jest obecnie w trasie koncertowej, która ma zwieńczyć jego długoletnią, trwającą już 50 lat karierę. W ramach trasy, Ozzy Osbourne pojawił się w 2018 roku w Krakowie na festiwalu Impact Fest. Management artysty ogłosił właśnie, że w trasie po USA towarzyszyć mu będzie Megadeth.

Mateusz Wysokiński Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.