15.11.2019 12:53

Ozzy Osbourne i Marilyn Manson wybierają się na wspólną trasę. Czy odwiedzą Polskę?

Ozzy Osbourne powraca do zdrowia i na scenę. Artysta właśnie ogłosił, że na trasie koncertowej będzie towarzyszył mu Marilyn Manson. Gdzie zobaczymy gwiazdorów w akcji?

Ozzy Osbourne
foto: Karol Makurat/REPORTER/East News

Na początku 2020 roku Ozzy zaprezentuje światu swój nowy solowy album "Ordinary Man", który promowany jest przez singiel "Under the Graveyard". Z nowym albumem przyszedł też czas na powrót do koncertowania w ramach "No More Tours 2", czyli pożegnalnej trasy koncertowej. Ta została przerwana w 2019 roku ze względu na stan zdrowia wokalisty, który chorował na zapalenie płuc, a także infekcję w dłoni. 

Ozzy Osbourne będzie koncertował z Marilynem Mansonem

Na szczęście na razie Książę Ciemności czuje się na tyle dobrze, że w wakacje 2020 roku zamierza wznowić trasę koncertową. Już 27 maja w Atlancie wystartuje tournee po USA, na którym wokaliście będzie towarzyszył Marilyn Manson. Tak sytuację w oficjalnym oświadczeniu skomentował Ozzy Osbourne:

"

Marilyn jest niesamowity na żywo. Jest tak pop*erdolony, a jeśli ja tak myślę, to uważajcie - wszyscy mamy prze*ebane. "

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne wydał pierwszy singiel od 9 lat i zapowiedział nowy album

Marilyn Manson skomplementował swojego starszego kolegę po fachu:

"

Koncertowałem już w Ozzym i zawsze było ku*ewsko spektakularnie. Jestem zaszczycony, że mogę to zrobić ponownie. Tego nie można będzie ominąć. "

Trasa zakończy się 31 lipca 2020 roku w Las Vegas. Następnie Ozzy zgodnie z planem pojedzie do Europy, gdzie towarzyszyć mu będą panowie z Judas Priest. Niestety, na razie trasa koncertowa Ozzy'ego nie obejmuje Polski, co jest niewątpliwie smutne dla wielbicieli Księcia Ciemności. 

Zobacz także: Na najnowszym albumie Ozzy'ego Osbourne'a pojawią się muzycy Guns N' Roses i Red Hot Chili Peppers

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Marilyn Manson