Ozzy Osbourne i Tony Iommi zagrali razem "Paranoid"! Zobaczcie wideo z imprezy-niespodzianki

09.08.2022 14:21
Ozzy Osbourne i Tony Iommi zagrali razem "Paranoid"! Zobaczcie wideo z imprezy-niespodzianki Fot. GLYN KIRK/AFP/East News

Legendarni członkowie Black Sabbath: Tony Iommi i Ozzy Osbourne zagrali na zakończeniu Igrzysk Wspólnoty Narodów/Commonwealth Games, które odbywało się w ich rodzinnym Birmingham.

Ozzy Osbourne i Tony Iommi zagrali razem Paranoid

Ten występ był wyjątkowy z wielu różnych powodów - to nie tylko pierwszy raz od 2017 roku, kiedy Ozzy i Tony pojawili się razem na scenie, to też pierwszy występ Osbourne'a na żywo od 2019 roku, a także debiut od czasu niebezpiecznego zabiegu szyi, który wokalista miał w na początku lata. 

Polecamy

Z relacji Consequence wynika, że zanim zespół pojawił się na scenie, to z głośnika poleciało intro do "Iron Mana", a Ozzy wykrzyknął z backstage'u ikoniczne słowa: "I AM IRON MAN". Następnie pobiegł na scenę, gdzie byli już Tony Iommi (gitara), Adam Wakeman (bas; niegdyś keyboardzista Ozzy'ego i Black Sabbath) oraz Tommy Clufetos (perkusja; pomagał Black Sabbath na ich pożegnalnej trasie). 

To prawdopodobnie ostatni występ "Black Sabbath" w historii i jeśli tak się stanie, to przynajmniej jest on warty zapamiętania - Ozzy i Iommi brzmieli bowiem naprawdę dobrze. 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z imprezy:

Panowie niedawno nagrali wspólny kawałek "Degradation Rules" - ten trafi na nowy album Księcia Ciemności. Krążek "Patient Number 9" będzie zawierał 13 premierowych utworów i gościnne występy artystów pokroju Becka, Zakka Wylde'a, wspomnianego Tony'ego Iommiego i Erica Claptona. Jego premiera jest planowana na 9 września 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.