Ozzy Osbourne i jego najzabawniejsze wpadki

Maciej Koprowicz
14.09.2017 11:56
Ozzy Osbourne i jego najzabawniejsze wpadki Fot. Amy Harris/Invision/AP/link/EAST NEWS

Książę Ciemności nigdy nie ukrywał, że większość życia spędził w odmiennych stanach świadomości, co rodziło bardzo komiczne sytuacje.

Jeśli były lider Black Sabbath nie próbował jakiegoś narkotyku, to znaczy, że ten narkotyk nie istnieje. Mało tego, że Ozzy jest żywą tablicą Mendelejewa – dragi zwykł popijać ogromnymi ilościami alkoholu. Choć od kilku lat wokalista przekonuje, że żyje w trzeźwości, przeszłości nie zmieni – już chyba zawsze będzie nam się kojarzył z ekscesami po zażyciu używek.

Ozzy'ego „pod wpływem” zobaczyć można było dosłownie w każdych okolicznościach. Koncert, wywiad telewizyjny, jazda samochodem – prawdopodobieństwo ujrzenia naćpanego lub pijanego artysty było więcej niż wysokie. Nawet kiedy rodzina Osbourne’ów zgodziła się zostać bohaterami reality show MTV, muzyk często paradował przed kamerami z błędnym wzrokiem.

Serwis Blend Guitar, po filmikach z żenującymi momentami m.in. Axla Rose’a i Marilyna Mansona, przygotował kompilację najśmieszniejszych wpadek Księcia Ciemności z całej jego długiej kariery. Trzeba przyznać, że nawet zamroczony chemią lub zalany w trupa Ozzy nigdy nie traci swojego szelmowskiego uroku. Wielbicieli zwierząt uspokajamy – na filmie nie ucierpiał żaden ptak ani nietoperz:

W tym roku Ozzy Osbourne kończy 69 lat. Oby, mimo swojego szalonego trybu życia przez te wszystkie lata, pozostał z nami jak najdłużej. W końcu on sam przekonuje, że dopóki on żyje, nie umrze muzyka rockowa.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.