02.01.2020 11:37

Ozzy Osbourne jest w ciężkim stanie. Muzyk cierpi i nie poznaje najbliższych [AKTUALIZACJA]

Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a gwałtownie się pogorszył. Muzyk bardzo cierpi i nie rozpoznaje nawet swojej żony.

Ozzy Osbourne
foto: Rex Features/East News

AKTUALIZACJA

Tekst o stanie zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a trafił na oficjalną grupę fanów Black Sabbath. Muzycy skomentowali ze zweryfikowanego konta, że informacje na temat muzyka są nieprawdziwe. Doniesienia zdementowała także córka Osbourne'a, która opublikowała na swoim Instagramie wpis przepełniony gniewem i żalem do mediów.

Instagram/Kelly Osbourne

Nowy rok nie rozpoczął się najlepiej dla Ozzy'ego Osbourne'a i tym samym fanów twórczości Black Sabbath. Wokalista miał poważne problemy ze zdrowiem i wyznał, że 2019 rok był dla niego jednym z najcięższych w życiu. Niedawno stan muzyka się polepszył, Ozzy nagrał solową płytę, opublikował dwa single i nakręcił teledysk. Wszyscy fani artysty czekają z niecierpliwością na jego kolejny album i trasę koncertową. 

Ozzy Osbourne w ciężkim stanie

Niestety, jak wynika z doniesień Radar Online, całkiem możliwe, że tourne legendy metalu się nie odbędzie. Stan Ozzy'ego Osbourne'a z godziny na godzinę jest coraz gorszy. Muzyk majaczy i nie rozpoznaje swoich bliskich.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne opublikował swoją świąteczną playlistę. Czego w Boże Narodzenie słucha Książę Ciemności?

Portal opublikował artykuł, z którego wynika, że z Osbournem jest gorzej niż kiedykolwiek. Muzyk ponoć nie wychodzi z łóżka, bardzo cierpi z powodu przewlekłego bólu i błaga o skrócenie jego agonii.

Na stronie czytamy:

"

Ozzy leży cały dzień w łóżku i jęczy z bólu 24 godziny na dobę. Nie rozpoznaje swojej rodziny. Raz nie poznał nawet Sharon i zwrócił się do niej z pytaniem "Kim jesteś?". "

Kłopoty Księcia Ciemności rozpoczęły się od wypadku i uszkodzenia kręgosłupa. Następnie pojawiła się infekcja i zapalenie płuc.

Zobacz też: Ozzy Osbourne uczy Ozzy'ego jak go zagrać. Zobaczcie kulisy powstawania klipu "Under the Graveyard" 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne