12.10.2018 11:08

Ozzy Osbourne odwołał pozostałe koncerty trasy pożegnalnej. Czeka go więcej operacji

Muzyk trafił do szpitala 6 października 2018 roku późnym wieczorem. Ozzy'ego dopadła infekcja, która zaatakowała jego rękę. Kończynę należało operować.

Ozzy
foto: Andrzej Banas/Polska Press/East News

Na Facebooku wokalisty pojawiła się informacja, iż Ozzy musiał przełożyć jeden z koncertów z powodu nagłej choroby. Ozzy'ego dopadła infekcja, która zaatakowała jego rękę. Sprawa była na tyle poważna, że kończynę należało operować. Mężczyzna spędził w szpitalu następnych kilka dni, gdzie jego sytuację monitorowali lekarze.

Niestety, okazało się, że stan muzyka nie poprawił się na tyle, by Ozzy mógł wyjść ze szpitala i grać koncerty - wręcz przeciwnie, jeszcze do końca tygodnia wokalista będzie musiał przejść operację, aby pozbyć się parszywej infekcji, która zaatakowała jego prawą rękę.

Ozzy odwołuje trasę pożegnalną

Managment artysty podzielił się oficjalnym oświadczeniem, które brzmi następująco:

"

Ozzy Osbourne odwołał pozostałe 4 koncerty w ramach trasy No More Tours 2. Lekarze stwierdzili, że wokalista musi przejść kolejną operację, aby usunąć kilka infekcji w jego prawej ręce.

Wszystkie show zostają przeniesione na rok 2019. Za utrudnienia przepraszamy. "

Na temat sytuacji wypowiedział się również sam Ozzy:

"

Strasznie ch*jowo, że musieliśmy odwołać te koncerty. Trasa szła naprawdę dobrze i nie mogliśmy się doczekać tych ostatnich show. Mamy nadzieję, że wszyscy będą cierpliwi i widzimy się na koncertach w przyszłym roku! "

Trzymaj się ciepło, Ozzy!

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne