09.12.2019 12:58

Ozzy Osbourne oferuje nagrodę za pomoc w schwytaniu złodziei sprzętu Randy'ego Rhoadsa

Skradziono między innymi pierwszą elektryczną gitarę muzyka, który grał z Ozzym w latach 1979-1982.

Randy Rhoads
foto: kadr z wideo

W Święto Dziękczynienia niestety okradziono szkołę muzyczną w North Hollywood w Los Angeles. W tej właśnie placówce uczył się gry na gitarze Randy Rhoads. Szkoła została założona przez jego matkę, Dolores, zaś po jej śmierci placówką zajmuje się siostra gitarzysty, Kathy Rhoads-D’Argenzio. W budynku znajdowało się wiele pamiątek po muzyku, które zostały ukradzione. Między innymi zniknęła jego pierwsza elektryczna gitara, wzmacniacz, który używał w czasie występów z Quiet Riot, trąbka jego matki oraz spora ilość zdjęć.

Skradziono sprzęt muzyczny Randy'ego Rhoadsa. Ozzy Osbourne oferuje nagrodę pieniężną za pomoc w schwytaniu złodziei

Do akcji poszukiwania skradzionych rzeczy postanowił zaangażować się Ozzy Osbourne, który wyznaczył nagrodę 25 tysięcy dolarów za pomoc w schwytaniu złodziei. W poście na Facebooku, wokalista wyznał:

"

Ta szkoła to miejsce, w którym rodzina Rhoadsa postanowiła podzielić się życiem Randy'ego z jego fanami. Jak możecie się domyślić, przedmioty, które skradziono, m.in. pierwszą elektryczną gitarę Randy'ego, są bezcenne dla jego rodziny. Jestem zdruzgotany z powodu kradzieży pamiątek po Randym i Delores. Dlatego postanowiłem wyznaczyć nagrodę 25 tysięcy złotych za informacje, które pomogą w aresztowaniu i skazaniu oraz/albo odnalezieniu zaginionych rzeczy. "

Randy Rhoads
Randy Rhoads
Przeczytaj także Czy wiesz, że... Randy Rhoads był aresztowany za zbyt głośne granie na gitarze?

Ozzy podał numer telefonu oraz maila do osoby, z którą można kontaktować się w powyższej sprawie. Miejmy nadzieję, że rzeczy Randy'ego szybko się odnajdą, tym bardziej, że tego typu sprzęt należący do słynnych artystów, po prostu ciężko sprzedać, bo fani są naprawdę czujni.

Zobacz także: Ozzy Osbourne wystąpił z Post Malonem na American Music Awards [WIDEO]

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Randy Rhoads